Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli +Beci

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] ylli / docs[0] 26331 / hits[0] 38527 / keyword[1] beci / docs[1] 1020 / hits[1] 1531 /
  • 2009-11-03

"Zevendesimi i deputeteve, qe tani"

Mandati i deputeteve socialiste mund te hiqet qe ne momentin e pare qe te kerkohet ne menyre institucionale dhe kete nuk e pengon as Kodi Zgjedhor dhe as Kushtetuta e vendit. Ish-kryetari i Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, Kristaq Kume, deklaroi dje per televizionin kombetar "Klan", se Kuvendit i l

No Pic available
  • 2009-11-01

Ristani: Deputetet e PS, ne rrezik

Deputetet socialiste rrezikojne te humbasin mandatin e tyre, nese Keshilli per Mandatet dhe Imunitetin ne Kuvend, do te ankohet ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve. Kryetari i ketij komisioni, Arben Ristani, tha dje se nese ne KQZ do te depozitohet nje kerkese nga ky keshill, atehere do te zbatohet

No Pic available
  • 2009-10-24

Sandri sqaron Becin për sulmet ndaj RTVShNga Antena brenda familjesSandri dje e pati ditë të lodhshme. Beci, Drejtori i madh i RTVSH, alarmohet, sa herë dikush i zë emrin në gojë. Kështu ndodhi dhe dje. Një tryezë e G99 në Hotel Tirana u mor gjatë me

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sandri sqaron Becin për sulmet ndaj RTVShNga Antena brenda familjesSandri dje e pati ditë të lodhshme. Beci, Drejtori i madh i RTVSH, alarmohet, sa herë dikush i zë emrin në gojë. Kështu ndodhi dh

No Pic available
  • 2009-09-18

Shpallen rezultatet përfundimtare, PS dhe e majta kanë më shumë votaNga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli dje rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 28 qershorit. Sistemi i ri i votimit, edhe pse është propozuar dhe mbështetur fuqim

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Shpallen rezultatet përfundimtare, PS dhe e majta kanë më shumë votaNga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli dje rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të 28 qershorit. Sistemi i ri i v

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

Zgjedhjet, KQZ shpall 7-0 rezultatin
  • 2009-08-02

Zgjedhjet, KQZ shpall 7-0 rezultatin

Me unanimitet, shtate vota pro dhe asnje kunder, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpalli dje perfundimisht, rezultatet zyrtare te fituesve ne garen elektorale te 28 qershorit. Njeheresh ai deklaroi se "keto zgjedhje plotesuan standardet e vendosura", duke u perfunduar procesi, me shpejt se ne te gjit

Shpallet me unanimitet fitorja e Berishës. Përfundon procesi zgjedhor i 28 qershorit
  • 2009-08-02

Shpallet me unanimitet fitorja e Berishës. Përfundon procesi zgjedhor i 28 qershorit

Me përfundimin e afatit rutinë pesëditor të apelimeve (të munguara) të partive politike lidhur me numrin e mandateve që dilnin nga përllogaritja e votave të koalicioneve zgjedhore që morën pjesë në zgjedhjet e 28 qershorit, KQZ-ja ka formalizuar sot përfundimin e procesit. Ashtu si&cce