Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli +Beci

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] ylli / docs[0] 26331 / hits[0] 38527 / keyword[1] beci / docs[1] 1020 / hits[1] 1531 /
No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

Berisha spastron 35 deputetë, Rama 25 (dhe kryetari i PD në Tiranë kryeson listën në Lezhë?!)
  • 2013-05-07

Berisha spastron 35 deputetë, Rama 25 (dhe kryetari i PD në Tiranë kryeson listën në Lezhë?!)

Pavarësisht zhurmës më të madhe në kampin e majtë, ka qenë Sali Berisha ai që ka qenë më i ashpër ndaj deputetëve të tij, duke spastruar gati 35 deputetë aktualë nga lista e kandidatëve. Kurse Edi Rama ka spastruar rreth 25 deputetë nga lista. Bie në sy se Berisha

No Pic available
  • 2013-05-07

Lista zyrtare e PS-së, ja emrat e rinj dhe të përjashtuarit

TIRANE - Partia Socialiste miratoi dje listën e propozuar nga kryetari Rama pas një mbledhjeje që zgjati rreth 2 orë. Ajo që përflitej u vërtetua mbrëmë, kur kryetari i PS, Edi Rama, nuk përfshiu në listën e qarkut të Vlorës dhe n

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS. KQZ: Po i verifikojmë

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-06

Sot shpallen listat, Berisha në Tiranë, Rama në Vlorë. Ja emrat e orëve të fundit

TIRANE- Partitë kryesore PD e PS kanë mbyllur pothuajse listat e kandidatëve për deputetë. Edhe pse mbeten shumë pak orë deri në orën 00:00, të ditës së sotme, nga përfundimi i afatit për dorëzimin e listave në KQZ, ende mbetet ndonjë emër i pafiksuar si nga PS ashtu edhe nga PD. B