Rezultate te kerkimit per termin: +Ylli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.125Z

Shuhet akademiku Ylli Popa

Akademiku Ylli Popa një zë i njohur në jetën akademike shqiptare është ndarë nga jeta pasditen e së martës në moshën 87 vjecare. Ylli Popa është intelektual i mirënjohur, me veprimtari të shumanshme, të shtrirë në më shumë se gjashtë dekada. Ylli Popa u lind në një familje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.379Z

Nishani dekreton Ylli Manjanin

Presidenti i Republikës, përmes dy dekreteve të njëpasnjëshme ka pranuar dy kërkesat e mbërritura nga kryeministri Edi Rama për shkarkimin e Nasip Naços, i dorëhequr një ditë më parë dhe përmes një dekreti të dytë emërimin në vend të tij si ministër i Drejtëisë të Ylli Manj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.751Z

Kur tregon dhëmbët Ylli Manjani

Që kur nisi detyrën si Ministri i ri i Drejtësisë, Ylli Manjani ia ka dalë të jetë në media me kërcënimet e tij, nuk ka rëndësi janë prokurorë, gjyqtarë, kancelarë, noterë, përmbarues, drejtues burgjesh apo hipotekash. Nuk e dimë sa efekt ka pasur kjo fushatë e tij, por dimë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.571Z

Arrestohet serish Ylli Kelmendi

/ / Shkaku i arrestimit te personit qe eshte konsideruar deshmitar i ngjarjes se Kartodromit ku humbi jeten miku i tij Fatmir Rama ka qene nje pistolete Bereta te cilen ai e mbante pa leje ne brez. Ylli Kelmendi u arrestua dje nga efektivat e Komisariatit nr.1 teksa levizte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.157Z

Prezantohet Ylli Manjani

brbrVetem pak caste pasi beri betimin ne presidence Ylli Manjani ka mberritur ne Ministrine e Drejtesise Prezantimi me stafin u be nga Ministri i Dorehequr Nasip Naco i cili ka shfrytezuar kete moment per te bere edhe nje falenderim per stafin me te cilin punoi per me shume se dy vjet Manjani ka si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.060Z

Ylli ne keshillin e mandateve

Ylli ne keshillin e mandateve E marte 05 Mars 2013 1708 Ylli ne keshillin e mandateveDeputeti socialist Fidel Ylli ka sqaruar para keshillit te mandateve raportin e tij ndaj kushtetutes dhe ligjit pas kerkeses se nje grupi deputetesh te PD per heqjen e mandatit Sipas Yllit pronesia e nje radioje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.040Z

Ylli: Informaliteti ende problem

840 subjekte në vendin tonë punojnë në kushte informale e të paliçensuara, ndërkohë që 1400 punonjës nuk janë të siguruar. Në një konferencë për mediat kreu i Inspektoriatit Shtetëror të Punës, Dritan Ylli, bëri me dije se bizneset ku janë konstatuar më së shumti shkelje ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama