Rezultate te kerkimit per termin: +Ymer +Baze

Meta: total 92 / total_found 92 / time 0.000 / keyword[0] ymer / docs[0] 1589 / hits[0] 2476 / keyword[1] baze / docs[1] 19812 / hits[1] 27559 /
No Pic available
  • 2009-12-09

Berisha: Hedhurinat e së shkuarës s’do ndalin hapin drejt BE-së

Një ditë kurajoje, falë sakrificës së studentëve dhjetoristë, të cilët mundën t’i shënojnë lirisë shqiptare ditën e lindjes, atë të 8 dhjetorit 1990. Lideri i PD-së, Sali Berisha, këtë datë e shpalli mbrëmë festë kombëtare para mijëra qytetarëve që kishin mbushur sheshi

No Pic available
  • 2009-12-08

PD:Rama të kërkojë ndjesë publike për krimet e të atit

TIRANE- Partia Demokratike i ka kërkuar sërish sot kryetarit të PS-së Edi Rama të kërkojë ndjesë publike për ato që demokratet i quajnë krimet e të atit të tij. Zëdhënsja e selisë blu i kujtoi kreut të PS-së protestën paqësore të një dite më parë të disa shoqatave që i k

No Pic available
  • 2009-12-07

Mëhilli: Rama dhunoi për 9 vjet familjen

Sipas zëdhënëses, e cila citoi gazeta të përditshme, rasti i Ramës përbën një tragjedi të madhe njerëzore. “Sot shtypi i ditës boton dosjen e plotë të qëndrimit dhe krimit të shumtuar familjar të Edvin Ramës.Një dosje e një tragjedie të madhe njerëzore dhe familjare që

Erla Mëhilli:  Edvin Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet
  • 2009-12-07

Erla Mëhilli: Edvin Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet

Partia Demokratike publikon pjesën e 4-ët të dosjes së zezë të Edvin Ramës, e botuar vite më parë në fletushkën e bashkëpunëtorit të tij kryesor sot, Ymer Mero Baze. Kjo dosje, e cila tregon moralin dhe dinjitetin familjar të Edvin Kristaq Ramës, përmban aktet më çnjerëzore

PD: “Edvin Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet”
  • 2009-12-07

PD: “Edvin Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet”

Partia Demokratike publikon pjesën e 4-t të dosjes së zezë të Edvin Ramës, e botuar vite më parë në fletushkën e bashkëpunëtorit të tij kryesor sot, Ymer Mero Baze. Kjo dosje, e cila tregon moralin dhe dinjitetin familjar të Edvin Kristaq Ramës, përmban aktet më çnjerëzore q

PD: Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet
  • 2009-12-07

PD: Rama, autori i një tragjedie të madhe familjare dhe njerëzore që zgjati 9 vjet

Tiranë, 6 dhjetor NOA Update Zëdhënësja e Partisë Demokratike ka dalë sërish sot para shtypit për të vijuar me akuzat me karakter personal ndaj kreu të opozitës, Edi Rama. Sot shtypi i ditës boton dosjen e plotë të qëndrimit dhe krimit të shëmtuar familjar të Edvin Ramës.Një do

No Pic available
  • 2009-12-07

PD, Mëhilli: Rama, autor i një tragjedie familjare 9-vjeçare

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli, lëshoi dje akuza ndaj kreut të PS-së, Edi Rama, duke thënë se ka qenë autor i një tragjedie familjare që ka zgjatur 9 vite. “Sot shtypi i ditës boton dosjen e plotë të qëndrimit dhe krimit të shëmtuar familjar të Edvin Ramës. Nj