Rezultate te kerkimit per termin: +Zdhnsi

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Vizat me Shqiprin, Brukseli kritika shkupit zyrtar

Zdhnsi i Komisionerit Evropian pr Drejtsi dhe Pun t Brendshme, Riccardo Mosca dhe raportuesi pr Maqedonin n Parlamentin Evropian, Erik Maer, i kan drejtuar kritika Shkupit zyrtar pr regjimin e ri t vizave. Zdhnsi i Komisionerit pr Drejtsi dhe Pun t Brendshme, Riccardo Mosca deklaroi pr gazetn maqedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Vokshi shpik, nuk i dhamë leje ndërtimi firmës së bashkëshortit të saj

Bashkia: Bashkia e Tirans deklaroi dje se firma e ndrtimit q deputetja demokrate Albana Vokshi pretendon se ka paguar ryshfet tek Edi Rama, nuk ka marr asnjher leje ndrtimi n kt bashki. Kjo u b dje publike nga zdhnsi i bashkis, Florion Serjani. “Zonja Vokshi, njsoj si t gjith pushtetart q aku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.373Z

Tirana dhe Shkupi kontradiktor pr takimin Berisha-Gruevski

Pas deklaratave pr nj takim t mundshm mes Kryeministrit shqiptar Sali Berisha dhe homologut maqedonas, Nikolla Gruevski, nga Shkupi dhe Tirana zyrtare vijn informacione kontradiktore n lidhje me kt shtje. Shtypi maqedonas ka publikuar lajmin se Gruevski e ka anuluar vizitn e tij t planifikuar n Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.403Z

Vritet nj ushtar amerikan n Afganistan

Nj ushtar amerikan ka humbur jetn, pas shprthimit t nj bombe n lindje t Afganistanit, ka njoftuar sot NATO. Ushtari amerikan sht vrar, prderisa ka qen duke patrulluar n kmb, theksoi rreshtorja Angela Eggman, e cila nuk ofroi detaje tjera m t hollsishme rreth ktij incidenti. N ann tjetr, forcat e N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.430Z

Sulm kamikaz në Afganistan, vdesin agjentët e CIA-s

Tet civil amerikan jan vrar gjat nj sulmi vetvrass n bazn e tyre n juglindje t Afganistanit. Korrespondenti i BBC-s thot se ata punonin t gjith pr Agjensin Qendrore Amerikane t Inteligjencs, CIA. Sulmuesi arriti q t futej n bazn e tyre n provincn Khost, pran kufirit me Pakistanin. Talibani i tha BBC

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.588Z

Kosovë, situatë e qetë pas festimeve për ndërrimin e viteve

Kosovë, situatë e qetë pas festimeve për ndërrimin e viteve 1 2 3 4 5 (8 vota) e premte , 01 janar 2010

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama