Rezultate te kerkimit per termin: +Zdhnsi

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.745Z

Vizat, Basha: Opozita, kundër heqjes së murit Schengen

Ministri i bëri dje thirrje PS-së të heqë dorë nga agresioni ndaj heqjes së vizave Ministria e Brendshme i bri dje thirrje PS-s dhe kryetarit Edi Rama, q t heqin dor nga agresioni ndaj heqjes s vizave, sepse po veprojn kundr nj interesi jetik dhe shtjeje dinjiteti t shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

Zgjedhjet n Paskuqan, fiton kandidati i PD-s

Ka prfunduar numrimi i votave pr zgjedhjet e pjesshme n Paskuqan dhe fitues sht shpallur kandidati i Partis Demokratike. Fatos Rexha grumbulloi 1300 vota m shum se socialisti Gjin Prengaj. Zdhnsi i Komisionit Qendror Zgjedhor bri t ditur se pjesmarrja n zgjedhjet e pjesshme n Paskuqan ka qen e u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Keq e m keq

Mostrat e rasteve t kosovarve t vdekur nga gripi A H1N1 do t drgohen edhe pr nga nj analiz shtes. Kto analiza, q prfundimisht do t vrtetojn shkaktarin e vdekjes s tyre, pritet t bhen n laboratorin e Londrs. Kjo shte ditur t shtunn gjat takimit t mbajtur nga Grupi punues pr menaxhimin e pandemis s gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Athina: Po e ndjekim situatën me vëmendje

Reagimi Zdhnsi i Ministris s Jashtme greke krkon zbardhjen e shpejt t ngjarjes Himara dhe problemi q ajo bart n marrdhniet me Tirann, ka sjell edhe njher reagimet e Greqis pr nj ngjarje tragjike, e cila tanim ka hyr n axhendn e prdorimit politik. N nj deklarat t posame pr shtyp, zdhnsi i Ministris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Ndalimi i vizitës në Kosovë - i papranueshëm

Bogdanovi: Ministri pr Kosovn n qeverin e Serbis, Goran Bogdanovi, e ka cilsuar si t papranueshm ndalimin e vizitave t zyrtarve serb n Kosov nga ana e qeveris s Kosovs. Nprmjet nj deklarate pr media, Bogdanovi ka thn se vendimi me t cilin ndalohet edhe vizita e tij e planifikuar pr sot n Kosov, &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.410Z

MPJ, ndryshim komunikimin publik

Marrdhniet me mediat N sesionin e fundit t Konferencs s Ambasadorve u fol edhe pr rndsin e nj komunikimi mediatik sa m t mir dhe efikas t Ministris son t Jashtme dhe prfaqsive tona diplomatike n t gjith botn. Kshtu, zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme, Ralf Gjoni, ka folur n konfrenc n lidhje me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

ASG Power projekt prej 2.65 miliard USD n Shqiperi

Kompania ASG Power, njoftoi sot se mbetet e vendosur dhe krejtsisht e angazhuar pr realizimin e plot t projektit t saj kompleks n Shqipri, me kosto t prgjithshme prej 2,65 miliard dollar. Zdhnsi i ksaj kompanie, Alban Bala, tha se "ky projekt prfshin ndrtimin e nj Stacioni t rigazifikimit prej 10 mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama