Rezultate te kerkimit per termin: +Zdhnsi

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.430Z

Sulm kamikaz në Afganistan, vdesin agjentët e CIA-s

Tet civil amerikan jan vrar gjat nj sulmi vetvrass n bazn e tyre n juglindje t Afganistanit. Korrespondenti i BBC-s thot se ata punonin t gjith pr Agjensin Qendrore Amerikane t Inteligjencs, CIA. Sulmuesi arriti q t futej n bazn e tyre n provincn Khost, pran kufirit me Pakistanin. Talibani i tha BBC

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.588Z

Kosovë, situatë e qetë pas festimeve për ndërrimin e viteve

Kosovë, situatë e qetë pas festimeve për ndërrimin e viteve 1 2 3 4 5 (8 vota) e premte , 01 janar 2010

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.903Z

MPJ, Gjoni: 2010-a, viti i Evropës në Shqipëri

Ministria jon e Jashtme prezanton n Franc reformat e rndsishme integruese. Gjat nj vizite zyrtare n Paris, me ftes t Departamentit t Komunikimit t Ministris s Jashtme franceze, zdhnsi i Ministris s Punve t Jashtme, Ralf Gjoni, zhvilloi nj konferenc pr shtyp si dhe nj bashkbisedim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Opozita keqprdor vdekjen

Partia Demokratike ka reaguar qndrimit t opozits e cila pr vdekjen e Kosta Trebicks akuzoi mazhorancn. Prmes nj deklarate pr shtyp, zdhnsi i PD-s, Gerti Bogdani u shpreh se Keto dite, eksperti amerikan, z. Kevin Peter, solli ekspertizen e tij ne te cilen provon, ne perputhje me te gjithe aktet edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.390Z

Vestervelle, me mision nga BE-ja në Ballkan

Berlini Ministri i Jashtm gjerman, Guido Verstervelle, do t arrij t premten n Ballkan, ku pritet t jet n dy kryeqytetet e Serbis dhe Kosovs. Zdhnsi i Ministris s Jashtme t Gjermanis, Andreas Peshke, bri t ditur se, gjat qndrimit n Prishtin, Verstervelle do t takohet me udhheqsit e institucioneve sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.164Z

Futboll, Beckham në Londër

David Beckam ka mbrritur dje n Londr, pas ndrhyrjes n tendinn n Finland. “Do t qndroj vetm pak dit dhe m pas do t transferohet n Los Angleles pr t vijuar kovaleshencn”, ka deklaruar zdhnsi i tij, Simon Oliveira. Ndrkoh pr gjendjen e tij shndetsore ka folur mjeku i tij q ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.432Z

Mitrovice, shpërthim në oborrin e policisë. Nuk ka viktima

Nj shprthim i fuqishm ka ndodhur n Zubin Potok, te Mitrovices. Nje granat jugosllave e hedhur ne oborrin e komisariatit t policise demtoi tri makina, dy prej t cilave t Policis s Kosovs. Kshtu kat ditur zdhnsi i Policis s Kosovs, Besim Hoti, duke shtuar se n incidentin e ndodhur rreth ors 2:00 t mng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama