Rezultate te kerkimit per termin: +Zdhnsi

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Opozita keqprdor vdekjen

Partia Demokratike ka reaguar qndrimit t opozits e cila pr vdekjen e Kosta Trebicks akuzoi mazhorancn. Prmes nj deklarate pr shtyp, zdhnsi i PD-s, Gerti Bogdani u shpreh se Keto dite, eksperti amerikan, z. Kevin Peter, solli ekspertizen e tij ne te cilen provon, ne perputhje me te gjithe aktet edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.390Z

Vestervelle, me mision nga BE-ja në Ballkan

Berlini Ministri i Jashtm gjerman, Guido Verstervelle, do t arrij t premten n Ballkan, ku pritet t jet n dy kryeqytetet e Serbis dhe Kosovs. Zdhnsi i Ministris s Jashtme t Gjermanis, Andreas Peshke, bri t ditur se, gjat qndrimit n Prishtin, Verstervelle do t takohet me udhheqsit e institucioneve sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.164Z

Futboll, Beckham në Londër

David Beckam ka mbrritur dje n Londr, pas ndrhyrjes n tendinn n Finland. “Do t qndroj vetm pak dit dhe m pas do t transferohet n Los Angleles pr t vijuar kovaleshencn”, ka deklaruar zdhnsi i tij, Simon Oliveira. Ndrkoh pr gjendjen e tij shndetsore ka folur mjeku i tij q ka th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.432Z

Mitrovice, shpërthim në oborrin e policisë. Nuk ka viktima

Nj shprthim i fuqishm ka ndodhur n Zubin Potok, te Mitrovices. Nje granat jugosllave e hedhur ne oborrin e komisariatit t policise demtoi tri makina, dy prej t cilave t Policis s Kosovs. Kshtu kat ditur zdhnsi i Policis s Kosovs, Besim Hoti, duke shtuar se n incidentin e ndodhur rreth ors 2:00 t mng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.745Z

Vizat, Basha: Opozita, kundër heqjes së murit Schengen

Ministri i bëri dje thirrje PS-së të heqë dorë nga agresioni ndaj heqjes së vizave Ministria e Brendshme i bri dje thirrje PS-s dhe kryetarit Edi Rama, q t heqin dor nga agresioni ndaj heqjes s vizave, sepse po veprojn kundr nj interesi jetik dhe shtjeje dinjiteti t shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

Zgjedhjet n Paskuqan, fiton kandidati i PD-s

Ka prfunduar numrimi i votave pr zgjedhjet e pjesshme n Paskuqan dhe fitues sht shpallur kandidati i Partis Demokratike. Fatos Rexha grumbulloi 1300 vota m shum se socialisti Gjin Prengaj. Zdhnsi i Komisionit Qendror Zgjedhor bri t ditur se pjesmarrja n zgjedhjet e pjesshme n Paskuqan ka qen e u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Keq e m keq

Mostrat e rasteve t kosovarve t vdekur nga gripi A H1N1 do t drgohen edhe pr nga nj analiz shtes. Kto analiza, q prfundimisht do t vrtetojn shkaktarin e vdekjes s tyre, pritet t bhen n laboratorin e Londrs. Kjo shte ditur t shtunn gjat takimit t mbajtur nga Grupi punues pr menaxhimin e pandemis s gr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama