Rezultate te kerkimit per termin: +Zhvendoset +Ministria

Total: 152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.036Z

Ministria e Shëndetësisë “zhvendoset” te Shkëmbi i Kavajës

Shumica e drejtorëve të departamenteve të Ministrisë së Shëndetësisë, të udhëhequr nga sekretari i përgjithshëm i kësaj Ministrie, Gani Shabani, po qëndrojnë në hotelin "Majestic", tek Shkëmbi i Kavajës, në Durrës. Gjithsej janë njëmbëdhjetë zyrtarë të lartë të Ministris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.800Z

AKB nis javët e biznesit kosovar 2015

Aleanca Kosovare e Bizneseve (AKB), do të bëjë sot hapjen solemne të aktivitetit "Javët e biznesit kosovar 2015", projekt i cili tashmë është bërë tradicional dhe organizohet për herë të 13-të. Sipas njoftimit të AKB-së, ky projekt ka ndikuar pozitivisht në rritjen e vlerave ekonom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.387Z

Ministria e Kultures pa pergjigje per projektin

Projekti Dy vjet me pare ne sallen Tefta Tashko Koco ne Ministrine e Kultures u prezantua me te madhe projekti per ngritjen e nje qendre multikulturore te Piramida. Parashikonte nje salle teatri salle ekspozitash dhe hapesira te tjera per aktivitete kulturore. Sot kur brenda saj Piramida eshte kthy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.127Z

Tirana me dy qendra traumatologjike

Kryeqyteti do te kete dy qendra te traumes, nje ne spitalin ushtarak dhe nje tjeter ne qendren spitalore universitare. Ministria e Shendetesise tha se qendra e traumes ne spitalin ushtarak nuk mund te zhvendoset, pasi eshte ne nje pike strategjike, per shkak te aksidenteve qe ndodhin ne autostrade.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.077Z

Protestuesit nisen për tek memoriali Azem Hajdarit

Protesta e opozitës do të zhvendoset në një vend tjetër. Pas grumbullimit tek ministria e Brendshme, protestuesit janë nisur në drejtim të memorialit të Azem Hajdarit. Ka qenë deputeti i PD-së Flamur Noka ai i cili negocioi me drejtues të policisë në mënyrë që të largoheshin Forcat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.957Z

Frika per provokime politike zvarrit gjyqin per terroristet e sulmit ne Turqi

e Diele 8 Shkurt 20151555 pm brbrNje gjykate turke ka shtyre seancen per militantet e Shtetit Islamik te Irakut dhe Levant ISIL te cilet sulmuan xhandaret turq ne krahinen qendrore anatoliane Nigde teksa eshte kerkuar qe rasti te zhvendoset ne nje tjeter province mbi shqetesimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.282Z

Berisha-Gruevski, takimi zhvendoset në Bruksel

Incidenti i vizave mes Shqipërisë dhe Maqedonisë pritet të marrë zgjidhjen përfundimtare në Bruksel. Në mënyrë të papritur ndryshon kursi i takimit mes kryeministrave Berisha-Gruevski, i cili nuk do të zhvillohet në Tiranë, por në Bruksel, në fund të muajit shkurt, ku Maqedonia, Shq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama