Rezultate te kerkimit per termin: +Ziverin

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.818Z

Motra e Ziverit: Kush ma vrau vëllanë? Turp për drejtësinë

Të tjera rreth shkrimit Mbesa: Si mund të lirohet ai që vret? TIRANE - Në një rrëfim ekskluziv për gazetën Shqiptarja.com, Trëndafile Muhameti (në foto) motra e demonstruesit të mbetur të vrarë më 21 Janarin e dy vitev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.047Z

Aleksi dhe 21 janari

PREÇ ZOGAJ “Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndër mend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36-vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në kokë në demonstratën e 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.710Z

Tahiri sulmon Bashën dhe Mediun: Duhet të ishin para drejtësisë

Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, në fjalimin e tij në Kuvend nuk ka kursyer akuzat ndaj sistemit të drejtësisë dhe politikës së përbaltjes. Tahiri u shpreh se Fatmir Mediu dhe Lulzim Basha duhet të ishin para drejtësisë dhe jo në ulëset e Kuvendit. Tahiri: Çdo ditë, çdo të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.297Z

Kush i vrau 4 qytetaret e pafajshem

Fjalimet Tom DoshiVetem nje frikacak asht i pabese. Dhe vetem nje i pabese si Sali Berisha mundet me vra popullin Jam tesh 7 vjet ne opozite me kolege te tjere dhe kam pranu demtimin e madh te biznesit tim nga gjobat qe mi ka pre Sali Berisha. Ta harroje Sali Berisha se mund te mposhtin me keto sha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.987Z

Arsyet e Aleksit!

Share Nga Preç Zogaj Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndërmend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36 vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.825Z

Denoncimi i motrës: Këmisha e kuqe s'është e Ziverit, ja fotot

Të tjera rreth shkrimit A1 REPORT publikon ekspertizën e Çardakut Shikoni VIDEON EKSLUZIVE të aktekspertizës Artan Hoxha: Manipulim titanik, bënë si tha Berisha SONDAZH/ Sipas jush eksperti Ndoc Çardaku ka manipuluar gabimisht apo me urdhër politik? Akuza: Eksperti futi ashkël në kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.927Z

Hysi: Drejtësia dështoi me vrasësite Veselit, Xhindit, 21 Janarit

TIRANE – Deputetja socialiste Vasilika Hysi ka folur sot për problemet e mëdha të drejtësisë shqiptare dhe faktin që “Kryeministri në ikje do të mbahet mend nga shqiptarët si kryeministri i drejtësisë të mohuar, i drejtësisë të penguar, i drejtësisë të shndërruar në m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama