Rezultate te kerkimit per termin: +Ziverin

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.297Z

Kush i vrau 4 qytetaret e pafajshem

Fjalimet Tom DoshiVetem nje frikacak asht i pabese. Dhe vetem nje i pabese si Sali Berisha mundet me vra popullin Jam tesh 7 vjet ne opozite me kolege te tjere dhe kam pranu demtimin e madh te biznesit tim nga gjobat qe mi ka pre Sali Berisha. Ta harroje Sali Berisha se mund te mposhtin me keto sha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.987Z

Arsyet e Aleksit!

Share Nga Preç Zogaj Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndërmend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36 vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.825Z

Denoncimi i motrës: Këmisha e kuqe s'është e Ziverit, ja fotot

Të tjera rreth shkrimit A1 REPORT publikon ekspertizën e Çardakut Shikoni VIDEON EKSLUZIVE të aktekspertizës Artan Hoxha: Manipulim titanik, bënë si tha Berisha SONDAZH/ Sipas jush eksperti Ndoc Çardaku ka manipuluar gabimisht apo me urdhër politik? Akuza: Eksperti futi ashkël në kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.927Z

Hysi: Drejtësia dështoi me vrasësite Veselit, Xhindit, 21 Janarit

TIRANE – Deputetja socialiste Vasilika Hysi ka folur sot për problemet e mëdha të drejtësisë shqiptare dhe faktin që “Kryeministri në ikje do të mbahet mend nga shqiptarët si kryeministri i drejtësisë të mohuar, i drejtësisë të penguar, i drejtësisë të shndërruar në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.311Z

PS ne 15 mars ne shesh Rama Zgjedhje per te hequr Saliun

Ne 15 mars opozita do te protestoje serish ne bulevardin "Deshmoret e Kombit". Organizimi masiv i opozites serish ne bulevardin kryesor te Tiranes, eshte njoftuar nga kryetari i saj Edi Rama ne ndalesen e tij ne Fier ne turin “Fajin e ka saliu”. Zgjidhja e vetme per vendin tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.711Z

Tahiri: Turp për drejtësinë shqiptare që Mediu e Basha janë në Kuvend

Saimir Tahiri deklaroi nga foltorja e Parlamentit se është turp për drejtësinë dhe Parlamentin që Lulzim Basha dhe Fatmir Mediu janë në Parlament. Njerëzit e shohin politikën me përçmim. Drejtësia ka qenë aleati jonë më i madh për neverinë që kanë shqiptarët për politikën. Dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.825Z

E motra: Këmisha nuk është e Ziverit, Çardaku e ndryshoi

Të tjera rreth shkrimit A1 REPORT publikon ekspertizën e Çardakut Shikoni VIDEON EKSLUZIVE të aktekspertizës GJIROKASTER - Këmisha me vija të kuqe që tregohet në videon e aktekspertizës nuk i përket Ziver Veizit, i cili mbeti i vrarë bashkë me 3 demonstruesit e tjerë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama