Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.671Z

Mbingarkesa, kufizime në disa zona të Tiranës

TIRANE- Ndërprerjet e energjisë do të vazhdojnë në kryeqytet. CEZ Shpërndarje njoftoi se si rezultat e mbingarkesës ne nënstacionin e Sharrës, në orët në vazhdim do të ketë ndërprerje të energjisë në mënyrë të alternuar në disa zona të kryeqytetit. Zonat të cilat do të vuajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.514Z

Zjarr ne nenstacion, disa zona pa energji

Nje zjarr ka rene sot ne nenstacionin elektrik prane ish-Uzines se Autotraktoreve ne Shkoze, duke shkaktuar nderprerje te energjise ne disa zona te Tiranes. Operatori i Sistemit te Shperndarjes ka njoftuar se pa energji jane Ruga e Elbasanit, zona e Ali Demit, Qyteti Studenti, Shkoza dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.196Z

Dy zona të reja kadastrave

30/05/2009  Për lagjet e vjetra E reja e fundit është futja e dy zonave kadastrale në sistemin e ri të regjistrimit të pasurive. Regjistrimi në sistemin e ri do të realizohet në sajë të një projekti të qeverisë shqiptare dhe Bankës Botërore, ku për Shkodrën janë parashik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.549Z

OSHEE: Nesër kufizime të energjisë në këto zona

Ditën e nesërme nga ora 09:00 deri pasdite në orën 16:00, OSHEE do të kryejë disa punime të planifikuara në nënstacionin Traktora. Për shkak të këtyre punimeve do të ketë kufizime të energjisë në këto zona: Farkë, zona rreth Qytet Studenti, rruga e Kokonozeve, Shkozë (pjesërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.448Z

Mbingarkesa, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANE- Në prag të ndërrimit të viteve disa zona të Tiranës po vuajnë mungesën e energjisë elektrike. OST-ja njoftoi se si pasojë e mbingarkesës, zona e Don Boskos, Stacionit të Trenit dhe Siri Kodra prej disa oresh jane pa drita. Sipas OST-se po punohet me instensitet per riparimin sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.133Z

Zgjedhje me zona

Reformat zgjedhore do të përfundojnë sipas kornizës kohore të paraparë nga Parlamenti. Kryetari i Komisionit për Ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje, Haki Demolli, thotë se vendi ka nevojë për ndarje në disa zona zgjedhore. Ai kërkon ndihmën e ndërkombëtarëve për reforma, por jo ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.427Z

Kryeqyteti në terr, pa energji disa zona

Në natën e ndërrimit të viteve, banorët e Tiranës po përballen me mungesën e energjisë elektrike. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar për ndëprerje të energjisë elektrike në disa zona. Për pasojë kanë mbetur pa energji zona e ish-Bllokut, ajo tek Prokurori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama