Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.196Z

Dy zona të reja kadastrave

30/05/2009  Për lagjet e vjetra E reja e fundit është futja e dy zonave kadastrale në sistemin e ri të regjistrimit të pasurive. Regjistrimi në sistemin e ri do të realizohet në sajë të një projekti të qeverisë shqiptare dhe Bankës Botërore, ku për Shkodrën janë parashik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.549Z

OSHEE: Nesër kufizime të energjisë në këto zona

Ditën e nesërme nga ora 09:00 deri pasdite në orën 16:00, OSHEE do të kryejë disa punime të planifikuara në nënstacionin Traktora. Për shkak të këtyre punimeve do të ketë kufizime të energjisë në këto zona: Farkë, zona rreth Qytet Studenti, rruga e Kokonozeve, Shkozë (pjesërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.448Z

Mbingarkesa, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANE- Në prag të ndërrimit të viteve disa zona të Tiranës po vuajnë mungesën e energjisë elektrike. OST-ja njoftoi se si pasojë e mbingarkesës, zona e Don Boskos, Stacionit të Trenit dhe Siri Kodra prej disa oresh jane pa drita. Sipas OST-se po punohet me instensitet per riparimin sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.133Z

Zgjedhje me zona

Reformat zgjedhore do të përfundojnë sipas kornizës kohore të paraparë nga Parlamenti. Kryetari i Komisionit për Ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje, Haki Demolli, thotë se vendi ka nevojë për ndarje në disa zona zgjedhore. Ai kërkon ndihmën e ndërkombëtarëve për reforma, por jo ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.427Z

Kryeqyteti në terr, pa energji disa zona

Në natën e ndërrimit të viteve, banorët e Tiranës po përballen me mungesën e energjisë elektrike. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar për ndëprerje të energjisë elektrike në disa zona. Për pasojë kanë mbetur pa energji zona e ish-Bllokut, ajo tek Prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.425Z

Tiranë, ndërprerje energjie elektrike në disa zona

Ditën e ndërrimit të viteve, në disa zona të kryeqytetit është ndërprerë energjia elektrike. Një prej zonave që kanë mbetur pa energji është  qendëa e Tiranës. Pa energji kanë mbetur zona e ish-Bllokut, rruga “Qemal Stafa”, rruga e Durrësit, rruga e Kavajës, zona pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.149Z

Harta e çmimeve për 20 zona turistike

Autori i Lajmit: red.Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka krijuar edhe hartën e çmimeve për zonat turistike bregdetare në Shqipëri. Brenda zonave turistike bregdetare përfshihen 6 qarqe të vijës bregdetare: Shkodër, Lezhë, Durrës, Tiranë, Fier dhe Vlorë. Zonat turistike Ç

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama