Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.448Z

Mbingarkesa, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANE- Në prag të ndërrimit të viteve disa zona të Tiranës po vuajnë mungesën e energjisë elektrike. OST-ja njoftoi se si pasojë e mbingarkesës, zona e Don Boskos, Stacionit të Trenit dhe Siri Kodra prej disa oresh jane pa drita. Sipas OST-se po punohet me instensitet per riparimin sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.133Z

Zgjedhje me zona

Reformat zgjedhore do të përfundojnë sipas kornizës kohore të paraparë nga Parlamenti. Kryetari i Komisionit për Ndryshimin e Ligjit për Zgjedhje, Haki Demolli, thotë se vendi ka nevojë për ndarje në disa zona zgjedhore. Ai kërkon ndihmën e ndërkombëtarëve për reforma, por jo ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.427Z

Kryeqyteti në terr, pa energji disa zona

Në natën e ndërrimit të viteve, banorët e Tiranës po përballen me mungesën e energjisë elektrike. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar për ndëprerje të energjisë elektrike në disa zona. Për pasojë kanë mbetur pa energji zona e ish-Bllokut, ajo tek Prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.425Z

Tiranë, ndërprerje energjie elektrike në disa zona

Ditën e ndërrimit të viteve, në disa zona të kryeqytetit është ndërprerë energjia elektrike. Një prej zonave që kanë mbetur pa energji është  qendëa e Tiranës. Pa energji kanë mbetur zona e ish-Bllokut, rruga “Qemal Stafa”, rruga e Durrësit, rruga e Kavajës, zona pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.149Z

Harta e çmimeve për 20 zona turistike

Autori i Lajmit: red.Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka krijuar edhe hartën e çmimeve për zonat turistike bregdetare në Shqipëri. Brenda zonave turistike bregdetare përfshihen 6 qarqe të vijës bregdetare: Shkodër, Lezhë, Durrës, Tiranë, Fier dhe Vlorë. Zonat turistike Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.962Z

Nderpritet energjia ne disa zona

Nderpritet energjia elektrike ne Tirane ne disa zona kontretisht ne zonen e Shallvareve dhe tek Myslym Shyri. Ende nuk dihet shkaku i kesaj nderprerje ndersa ende nuk eshte dhene ende nje njoftim nga Operatori i sistemit te shperndarjes .

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.320Z

Disa zona, ende pa energji elektrike

Pavaresisht permiresimit te kushteve te motit, disa zona te vendit e vuajne ende mungesen e energjise elektrike. Ndersa ne Bulqize dhe Peshkopi furnizimi me energji elektrike ka rinisur normalisht, kater komuna te Kukesit, ne kufi me rrethin e Dibres, Kalisi, Bushtrica, Gryka e Cajes dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama