Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.149Z

Harta e çmimeve për 20 zona turistike

Autori i Lajmit: red.Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit të Pronave ka krijuar edhe hartën e çmimeve për zonat turistike bregdetare në Shqipëri. Brenda zonave turistike bregdetare përfshihen 6 qarqe të vijës bregdetare: Shkodër, Lezhë, Durrës, Tiranë, Fier dhe Vlorë. Zonat turistike Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.962Z

Nderpritet energjia ne disa zona

Nderpritet energjia elektrike ne Tirane ne disa zona kontretisht ne zonen e Shallvareve dhe tek Myslym Shyri. Ende nuk dihet shkaku i kesaj nderprerje ndersa ende nuk eshte dhene ende nje njoftim nga Operatori i sistemit te shperndarjes .

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.320Z

Disa zona, ende pa energji elektrike

Pavaresisht permiresimit te kushteve te motit, disa zona te vendit e vuajne ende mungesen e energjise elektrike. Ndersa ne Bulqize dhe Peshkopi furnizimi me energji elektrike ka rinisur normalisht, kater komuna te Kukesit, ne kufi me rrethin e Dibres, Kalisi, Bushtrica, Gryka e Cajes dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.514Z

Zjarri në nënstacion, lë pa drita disa zona

Një zjarr ka rënë në orët e para të mëngjesit të sotëm në nënstacionin elektrik në Shkozë. Sipas Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes zjarri ka rënë në nënstacionin elektrik pranë ish Uzinës së Autotraktorëve në Shkozë duke lënë pa energji disa zona në Tiranë. Kështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.169Z

Ndërpritet energjia ne disa zona

Ndërpritet energjia elektrike në Tiranë në disa zona, kontretisht në zonën e Shallvareve dhe tek Myslym Shyri. Ende nuk dihet shkaku i kësaj ndërprerje ndërsa ende nuk është dhënë ende një njoftim nga Operatori i sistemit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.022Z

Mbyllet numerimi ne disa zona

Mbyllen numerimet e votave neper disa zona. Keshtu ne Permet, ka nje rezultat historik, ku Partia Socialiste ka shenuar fitore pas shume vitesh. Po ashtu edhe ne Kucove, PS pas perfundimit te numerimit, kryeson ndaj PD-se. Raportohet se edhe Peqini e ka mbyllur numerimin e votave, zone ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama