Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.320Z

Disa zona, ende pa energji elektrike

Pavaresisht permiresimit te kushteve te motit, disa zona te vendit e vuajne ende mungesen e energjise elektrike. Ndersa ne Bulqize dhe Peshkopi furnizimi me energji elektrike ka rinisur normalisht, kater komuna te Kukesit, ne kufi me rrethin e Dibres, Kalisi, Bushtrica, Gryka e Cajes dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.514Z

Zjarri në nënstacion, lë pa drita disa zona

Një zjarr ka rënë në orët e para të mëngjesit të sotëm në nënstacionin elektrik në Shkozë. Sipas Operatorit të Sistemit të Shpërndarjes zjarri ka rënë në nënstacionin elektrik pranë ish Uzinës së Autotraktorëve në Shkozë duke lënë pa energji disa zona në Tiranë. Kështu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.169Z

Ndërpritet energjia ne disa zona

Ndërpritet energjia elektrike në Tiranë në disa zona, kontretisht në zonën e Shallvareve dhe tek Myslym Shyri. Ende nuk dihet shkaku i kësaj ndërprerje ndërsa ende nuk është dhënë ende një njoftim nga Operatori i sistemit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.022Z

Mbyllet numerimi ne disa zona

Mbyllen numerimet e votave neper disa zona. Keshtu ne Permet, ka nje rezultat historik, ku Partia Socialiste ka shenuar fitore pas shume vitesh. Po ashtu edhe ne Kucove, PS pas perfundimit te numerimit, kryeson ndaj PD-se. Raportohet se edhe Peqini e ka mbyllur numerimin e votave, zone ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.998Z

Reshjet nderpritet energjia ne disa zona

Per shkak te motit shume te keq disa zona te vendit kryesisht pjeset rurale qe furnizohen me linja ajrore kane probleme te furnizimit me energjine elektrike. Lajmin e ka bere te ditur vete CEZ qe ka sqaruar se keto linja ajrore tejet te amortizuara ne kushte te tilla atmosferike shkaktoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.578Z

CEZ Kufizime te energjisene disa zona te kryeqytetit

TIRANE- CEZ Shperndarje njofton se diten e shtune date 04 shkurt 2012 nga ora 0900-1300 do te instaloje transformatorin e ri 10 MVA ne nenstacionin Dinamo. Per kete arsye thuhet ne njoftim nga ora 0900 deri me 1300 do te kete nderprerje te energjise per zona afer shinat e trenit rr.Jordan Misja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama