Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.022Z

Mbyllet numerimi ne disa zona

Mbyllen numerimet e votave neper disa zona. Keshtu ne Permet, ka nje rezultat historik, ku Partia Socialiste ka shenuar fitore pas shume vitesh. Po ashtu edhe ne Kucove, PS pas perfundimit te numerimit, kryeson ndaj PD-se. Raportohet se edhe Peqini e ka mbyllur numerimin e votave, zone ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.607Z

Zona e tragjedise, e papershtatshme

Nje tjeter sondazh ne faqen e "Koha Jone" online, ishte dhe ai mbi ngjarjen ende aktuale te tragjedise se Gerdecit, ku deri tani raportohen 22 te vdekur. Pyetjes, "mendoni se zona e cmontimit te predhave eshte e papershtatshme?", 611 nder 767 pjesemarres i kane dhene pergjigjen "Po". Nje pjese tjete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.998Z

Reshjet nderpritet energjia ne disa zona

Per shkak te motit shume te keq disa zona te vendit kryesisht pjeset rurale qe furnizohen me linja ajrore kane probleme te furnizimit me energjine elektrike. Lajmin e ka bere te ditur vete CEZ qe ka sqaruar se keto linja ajrore tejet te amortizuara ne kushte te tilla atmosferike shkaktoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.578Z

CEZ Kufizime te energjisene disa zona te kryeqytetit

TIRANE- CEZ Shperndarje njofton se diten e shtune date 04 shkurt 2012 nga ora 0900-1300 do te instaloje transformatorin e ri 10 MVA ne nenstacionin Dinamo. Per kete arsye thuhet ne njoftim nga ora 0900 deri me 1300 do te kete nderprerje te energjise per zona afer shinat e trenit rr.Jordan Misja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.875Z

Legalizimi, qarku pengi katër zona informale

VLORË- Katër nga 6 zonat që presin legalizimin në bashkinë e Vlorës, ende nuk kanë marrë miratimin e strukturave të qarkut. Edhe pse ligji sanksionon që ky proces duhet të kishte përfunduar në fund të dhjetorit, ende zonat presin mbledhjen e strukturave të qarkut. Sipas kreut të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.607Z

Kolegji Zgjedhor vendos: 89 zona numërimi votash

05-01-2013 / Gazeta 55 PD-ja kërkonte 100 zona, ndërsa PS-ja kërkonte 76 zona të administrimit zgjedhorKolegji zgjedhor vendosi që numri i Zonave të administrimit zgjedhor, të cilit i korrespondojnë edhe qendrat e numërimit të votave për z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.332Z

Japoni zgjerohet zona radioaktive

Zona e ndaluar përreth centralit të Fukushimës, në Japoni, është zgjeruar edhe më tej, duke bërë që shumë rezidentë të tjerë të largohen prej saj. Banorët e qyteteve Kauamata dhe Itate janë dërgua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama