Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.458Z

CEZ, remonte, ndërprerje në disa zona

Për tri ditë rresht, në zona të ndryshme të vendit do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. “CEZ Shpërndarje” ka lajmëruar se në kuadër të përmirësimit të rrjetit do të kryhen disa remonte në një pjesë të nënstacioneve të vendit, duke filluar nga qarku i Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.384Z

Legalizimi, miratohen 5 zona informale

Keshilli i Qarkut te Elbasanit miraton pese zona informale ne kete rajon, dosjet e te cilave pritet te dergohen per legalizim ne Keshillin e Rregullimit te Territorit te Republikes. Ne mbledhjen e fundit te Keshillit te Qarkut te Elbasanit, keshilltaret kane aprovuar 4 zona informale ne Bashkine e E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.472Z

Pse shkaktohen pucrrat ne keto zona FOTO

Transmetuar me 25042016 - 1031 Trupi i njeriut eshte i ndare ne zona te ndryshme dhe shfaqja e pucrrave ne cdo zone lidhet me semundje apo probleme te ndryshme shendetesorebr br Zona 1 Hormonetbr br Zona 1 eshte per mjekren dhe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Pa energji disa zona të Tiranës

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Mbingarkesa, pa energji në disa zona

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Ngrica veshtiresonqarkullimin ne disa zona

Acari ka vendosur te mos e lere Shqiperine. Rinisin reshjet e debores ne disa zona te veriut kryesisht ne Puke ku komuna Iballe vazhdon te jete e bllokuar prej mese nje jave. Nderkohe akulli ka krijuar mjaft veshtiresi ne akset kryesore. Ne aksin Qafe Mali-Fierze ka prezence te madhe akulli ndaj kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.886Z

Mbingarkesa, Tirana pa energji në disa zona

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sipa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama