Rezultate te kerkimit per termin: +Zona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.384Z

Legalizimi, miratohen 5 zona informale

Keshilli i Qarkut te Elbasanit miraton pese zona informale ne kete rajon, dosjet e te cilave pritet te dergohen per legalizim ne Keshillin e Rregullimit te Territorit te Republikes. Ne mbledhjen e fundit te Keshillit te Qarkut te Elbasanit, keshilltaret kane aprovuar 4 zona informale ne Bashkine e E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.472Z

Pse shkaktohen pucrrat ne keto zona FOTO

Transmetuar me 25042016 - 1031 Trupi i njeriut eshte i ndare ne zona te ndryshme dhe shfaqja e pucrrave ne cdo zone lidhet me semundje apo probleme te ndryshme shendetesorebr br Zona 1 Hormonetbr br Zona 1 eshte per mjekren dhe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Pa energji disa zona të Tiranës

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.861Z

Mbingarkesa, pa energji në disa zona

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Ngrica veshtiresonqarkullimin ne disa zona

Acari ka vendosur te mos e lere Shqiperine. Rinisin reshjet e debores ne disa zona te veriut kryesisht ne Puke ku komuna Iballe vazhdon te jete e bllokuar prej mese nje jave. Nderkohe akulli ka krijuar mjaft veshtiresi ne akset kryesore. Ne aksin Qafe Mali-Fierze ka prezence te madhe akulli ndaj kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.886Z

Mbingarkesa, Tirana pa energji në disa zona

Disa zona në Tiranë gjatë ditës së sotme kanë pasur mungesë të energjisë elektrike. Zona e Shkozës, Kinostudio, Zona e Freskut, Ali Demi, prej disa orësh janë pa energji elektrike. Sipas Operatorit të Sistemit të Transmetimit, shkak i difektit në rrjet është bërë mbingarkesa. Sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.671Z

Mbingarkesa, kufizime në disa zona të Tiranës

TIRANE- Ndërprerjet e energjisë do të vazhdojnë në kryeqytet. CEZ Shpërndarje njoftoi se si rezultat e mbingarkesës ne nënstacionin e Sharrës, në orët në vazhdim do të ketë ndërprerje të energjisë në mënyrë të alternuar në disa zona të kryeqytetit. Zonat të cilat do të vuajn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama