Rezultate te kerkimit per termin: +Zonja +Clinton

Total: 803
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.234Z

Clinton: Kemi mospajtime, por...!

Ish-sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton, i ka hedhur poshtë spekulimet në media se ka pasur përplasje ndërmjet saj dhe presidentit amerikan, Barack Obama, gjatë periudhës derisa ajo ishte në pozitë të lartë në administratën Obam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.196Z

Polemika për emailet e Hillary Clinton-it

Ish sekretarja e Shtetit, që pritet të jetë edhe kandidatja për presidente e Partisë Demokrate në zgjedhjet e 2016-ës, Hillary Clinton, ndodhet aktualisht në qendër të një debati lidhur me përdorimin e emailit privat për çështje zyrtare, gjatë periudhës kur ajo ishte Sekretare e Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.904Z

Fondacioni Clinton, transparencë për donacionet

Fondacioni Clinton po pranon se "ka bërë gabime" në raportet financiare lidhur me donacionet që ka marrë nga qeveri të huaja, në kohën kur Hillary Clinton ishte Sekretare Shteti. Kjo çështje ka rrezikuar që të bëhet problem politik në fillimet e fushatës së zonjës Clinton për zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.257Z

Clinton flet për çështjen e emailit privat

Zonja Hillary Rodham Clinton theu heshtjen dhe pranoi se ajo duhet të kishte përdorur një email qeveritar për punën e saj zyrtare si Sekretare e Shtetit. Ajo tha se vendimi që mori për të përdorur një email privat ishte thjesht çështje lehtësie. Këto ishin komentet e para publike të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.801Z

“Bill Clinton të bëhet Zonja e parë e Shtetit” (Video)

Uebasajti BillforFirstLady2016.com ka lansuar një fushatë të pazakontë në të cilën ftohen njerëzit ta mbështesin idenë që Bill Clinton të jetë në të ardhmen “zonja e parë në SHBA. Sipas “New York Post&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.443Z

Clinton deshmon sot per sulmin ne Bengazi

Clinton deshmon sot per sulmin ne Bengazi E merkure 23 Janar 2013 1006 p styletext-align justify p Clinton deshmon sot per BengaziSekretarja amerikane e shtetit Hillary Clinton sot do te deshmoj para nje komiteti te Kongresit per sulmin vdekjeprures me 11 shtator te vitit 2012 kunder Konsull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.934Z

Hillary Clinton kërkon falje

Kandidatja presidenciale demokrate Hillary Clinton pranoi se përdorimi i serverit të email-it privat kur ishte sekretare e shtetit ishte "gabim" dhe kërkoi ndjesë, një veprim që aleatët e saj e kishin pritur ta dëgjonin prej saj me shpresën se mund të shuhet debati që për muaj me radhë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama