Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Polanski

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.559Z

10 njerez ne planet qe besojne se jane Zoti

0 brbr brbrPer disa jeta qe kane nuk eshte e mjaftueshme dhe jane ne kerkim te nje te dyte Per te tjere besimi dhe feja eshte kthyer ne nje menyre per te bere parabrbr brbrSido qe te jete jane te pakten 10 persona ne bote qe aktualisht deklarojne dhe pretendojne se jane ne nje menyre ose tjeren Zot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.755Z

Obama refuzon lutjen e Sarkozisë për mosekstradimin e Polanskit

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington – Regjisori i famshëm, Roman Polanski do të ekstradohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga forcat e armatosura, pasi është refuzuar një ofertë për të ndalur procesin kundër tij. Vetë presidenti francez, Nikolas Sarkozi i ka dërguar një let

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.734Z

Aktorja Levis, akuza të reja seksuale për Roman Polanskin

Autori i Lajmit: Redaksia Uashington - Përkeqësohet edhe më shumë pozicioni i Roman Polanskit, i cili ndodhet në arrest shtëpie në Zvicër, në pritje të ekstradimit të mundshëm drejt SHBA. Sharlote Levis, aktorja britanike 42-vjeçare, ka drejtuar gishtin kundër regjisorit, duke tregu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.228Z

Kush genjen

Sic eshte njoftuar nga media keto dy dite nje vendim i Gjykates se Apelit te Krimeve te Renda urdheron policine te kryeje arrestimin e kater te rinjve te akuzuar per vepren penale te gjobevenies ndaj shtetasit Leonard Bombaj regjisor i njohur dhe prezantues televiziv. Ata jane shtetasit Arkimed Lush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.826Z

Vepra universale dhe kombëtare e Kadaresë!

Nga Minella Aleksi Prej disa vjetësh çdo fillim vjeshte bën bashkë në një përzgjedhje më të mirësh dy emra shkrimtarësh të mëdhenj, Philip Roth amerikan dhe Ismail Kadare. Kur mora të rilexoja romanin Kështjella të Kafkës kisha parasysh dy rethana ndërthurëse shumë interesante

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama