Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Prifti

Total: 1151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.817Z

Zoti na ruajt tunelin! Prifti i Elbasanit bekon rrugën e re me Tiranën (VIDEO/FOTO)

Elbasan- Ceremonia e hapjes së tunelit të Elbasanit u shndërruar pak ditë më parë jo vetëm në një manifestim të madh politik nga kryeministri Berisha, por edhe për banorët e Elbasanit. Qindra qytetarë e shndërruan hyrjen e tunelit ne vend peligrinazhi, duke shikuar me kuriozitet një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.825Z

Dritan Prifti iken nga LSI

Kishte deklaruar se nuk do te largohej kurre nga LSI por ne politike kurre mos thuaj kurre eshte nje shprehje qe ka atribut te jete e vertete. Po aq sa eshte e vertete se me ne fund Dritan Prifti eshte larguar nga LSI. Kjo mesohet nga nje leter e gjate e tij qe mban daten 12 tetor pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.920Z

Prifti Nuk ka asgje te paligjshme

Ne Shqiperi ish ministri i Ekonomise Dritan Prifti tha sot se videoja e gjetur nga prokuroret ne te cilen ai shfaqet duke ndare me zevendesin e tij ne ate kohe nje shume prej 70 mije eurosh nuk e implikon ate ne asgje te paligjshme por vetem sa perforcon akuzat qe ai ka bere ndaj ish zevendeskryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.649Z

Prifti Jo ndeshkime kolektive

Ish-ministri i Energjetikës Dritan Prifti akuzoi kompaninë CEZ për ndëshkime masive ndaj konsumatorëve. Zoti Prifti ju referua rastit të Dërmenasit, ku CEZ sipas tij në kundërshtim të plotë me ligjin po aplikon ndëshkim kolektiv.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.196Z

Shoferi dhe prifti

Vdesin një ditë një prift, që gjithë jetën i ishte përkushtuar besimit, fesë, Zotit dhe predikimit të ligjeve të shenjta dhe një shofer, i cili gjithë jetën kishte shkelur gazin si i tërbuar, kishte bërë dhjetëra aksidente, e kishin pushuar edhe nga puna dhe kishte përfunduar i alk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.440Z

Meta-Prifti ashpersohet beteja politike

Kur cështja Meta–Prifti është në dorën e drejtësisë në Gjykatën e Lartë, një tjetër përballje po zhvillohet jashtë dyerve të Gjykatës, ajo politike që po vijon e ashpër. Pas deklaratave t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.659Z

Prifti Meta fsheh pasurite

Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Dritan Prifti ka reaguar ne mbremje ndaj akuzave qe iu bene edhe sot nga LSI-ja. Ne nje deklarate per mediat Prifti eshte shprehur se Luan Rama sot vertetoi deklaratat e mia se luften mediatike kunder meje per pasurine e ka frymezuar komiku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama