Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Prifti

Total: 1151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.501Z

Prifti nis klientelizmin. Interesat nga “Darfo” tek ARMO Nga “Faktori Plus”Ministri i ri i Ekonomisë, Dritan Prifti, duket se po orienton ristrukturimin e dikasterit duke ringjallur klientët e tij të vjetër dhe të partisë, në dëm të interesave ekonom

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Prifti nis klientelizmin. Interesat nga “Darfo” tek ARMO Nga “Faktori Plus”Ministri i ri i Ekonomisë, Dritan Prifti, duket se po orienton ristrukturimin e dikasterit duke ringjallur klientët e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.450Z

Dritan Prifti ne Prokurori Dorezon kaseten me filmimet origjinale

TIRANE- Dritan Prifti nje nga personat kryesore ne video-skandalin e Ilir Metes publikuar nga Fiks Fare pas kater oresh ka lene Prokurorine e Tiranes. Prifti tha per gazetaret se dorezoi ne Prokurori kaseten origjinale ndersa shtoi se eshte pyetur per detaje ne lidhje me ngjarjen. Pas daljes nga Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.185Z

Ina Rama Ish-ministri Prifti dha detaje te vlefshme per kontrabanden

Artan CENA TIRANE - Ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti ka dhene detaje te vlefshme per hetimin mbi kontrabanden e naftes. Keshtu eshte shprehur prokurorja e Pergjithshme Ina Rama e pyetur ne lidhje me deshmine e ish-ministrit te Ekonomise Dritan Prifti dhene disa dite me pare ne Prokurori. Zoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.141Z

SHBA arrestohet prifti anti-Kuran

Prifti kontrovers amerikan, Terry Jones, është arrestuar në Florida pasi kishte njoftuar planin e tij për të djegur 3 mijë kopje të Kuranit në përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit. Jones, 61 vjeç, u ndalua nga policia teksa po ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.925Z

Prifti Ne videon me Leonard Beqirin ka fakte per Ilir Meten

Ish-ministri ne Kuvend Videoja per te cilen me akuzojne eshte filmuar prej meje per te provuar presionet tensionet joshjet per korrupsion dhe korrupsionin e Ilir Metes. Disa duan te me zhdukin. Disa duan te me perdorin per interesa te tyre politike. Disa duan te shohin shfaqje dhe te argetohen TIRA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.351Z

Prifti: Rama merr drogë dhe fsheh seksualitetin Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276

Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks, Dritan Prifti ka ftuar nga foltorja e Parlamentit, Inspektoriatin e Lart t Deklarimit dhe Kontrollit t Pasuris q t hetoj pasurin e tij dhe at t kryetarit t Partis Socialiste Edi Rama. Ky qendrim i tij vjen pas prononcimeve t eksponentve t selis roz, gjat ditve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.886Z

Prifti: Mandati im, për Berishën, Meta: LSI nuk ndryshon qëndrim, jo lojës me kutitë e fundit

 Aristir LumeziDeputeti i LSI-së Dritan Prifti u shpreh dje i gatshëm të bashkëpunojë me PD-në për të formuar qeverinë e re. Këtë deklaratë Prifti e bëri gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në Tv Klan, ku shpjegoi arsyet pse mund të bashkonte votën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama