Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Prifti

Total: 1151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.141Z

SHBA arrestohet prifti anti-Kuran

Prifti kontrovers amerikan, Terry Jones, është arrestuar në Florida pasi kishte njoftuar planin e tij për të djegur 3 mijë kopje të Kuranit në përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit. Jones, 61 vjeç, u ndalua nga policia teksa po ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.925Z

Prifti Ne videon me Leonard Beqirin ka fakte per Ilir Meten

Ish-ministri ne Kuvend Videoja per te cilen me akuzojne eshte filmuar prej meje per te provuar presionet tensionet joshjet per korrupsion dhe korrupsionin e Ilir Metes. Disa duan te me zhdukin. Disa duan te me perdorin per interesa te tyre politike. Disa duan te shohin shfaqje dhe te argetohen TIRA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.351Z

Prifti: Rama merr drogë dhe fsheh seksualitetin Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276

Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks, Dritan Prifti ka ftuar nga foltorja e Parlamentit, Inspektoriatin e Lart t Deklarimit dhe Kontrollit t Pasuris q t hetoj pasurin e tij dhe at t kryetarit t Partis Socialiste Edi Rama. Ky qendrim i tij vjen pas prononcimeve t eksponentve t selis roz, gjat ditve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.886Z

Prifti: Mandati im, për Berishën, Meta: LSI nuk ndryshon qëndrim, jo lojës me kutitë e fundit

 Aristir LumeziDeputeti i LSI-së Dritan Prifti u shpreh dje i gatshëm të bashkëpunojë me PD-në për të formuar qeverinë e re. Këtë deklaratë Prifti e bëri gjatë emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në Tv Klan, ku shpjegoi arsyet pse mund të bashkonte votën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.176Z

Intervista, Prifti: Si kryhej kontrabanda e naftës “virgin”

Deklarata Ish-ministri i Ekonomisë ka rrëfyer se të përlyera kanë qenë policia, doganat e tatimet Ish-ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Dritan Prifti, akuzoi ashpër Policinë e Shtetit se është e përfshirë n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.591Z

Prifti grek vizitë në familjen e rrëmbyesit të autobusit

MAT-Disa gjethe dhe kokrra ulliri, fryt i punës dhe shpirtit të tij "udhëtuan" që nga Greqia tek shtëpia e mbetur përgjysmë në fshatin Patin të Matit. “Gazeta Shqiptare” publikoi sot lajmin se një prift ortodoks u kujtua për emigrantin e pafat që la pas legjendë. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.862Z

Prifti u zgjua nga koma dhe e pranoi islamin

Një prift 87 vjeçar nga Spanja jeton dhe predikon në ishullin Java më shumë se 43 vite. Flet rrjedhshëm në gjuhën Javanese dhe dialekte të grupeve të ndryshme etnike të ishullit. Po ashtu është figurë mjaft e njohur në mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama