Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Prifti

Total: 1151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.649Z

Prifti Jo ndeshkime kolektive

Ish-ministri i Energjetikës Dritan Prifti akuzoi kompaninë CEZ për ndëshkime masive ndaj konsumatorëve. Zoti Prifti ju referua rastit të Dërmenasit, ku CEZ sipas tij në kundërshtim të plotë me ligjin po aplikon ndëshkim kolektiv.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.196Z

Shoferi dhe prifti

Vdesin një ditë një prift, që gjithë jetën i ishte përkushtuar besimit, fesë, Zotit dhe predikimit të ligjeve të shenjta dhe një shofer, i cili gjithë jetën kishte shkelur gazin si i tërbuar, kishte bërë dhjetëra aksidente, e kishin pushuar edhe nga puna dhe kishte përfunduar i alk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.440Z

Meta-Prifti ashpersohet beteja politike

Kur cështja Meta–Prifti është në dorën e drejtësisë në Gjykatën e Lartë, një tjetër përballje po zhvillohet jashtë dyerve të Gjykatës, ajo politike që po vijon e ashpër. Pas deklaratave t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.659Z

Prifti Meta fsheh pasurite

Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Dritan Prifti ka reaguar ne mbremje ndaj akuzave qe iu bene edhe sot nga LSI-ja. Ne nje deklarate per mediat Prifti eshte shprehur se Luan Rama sot vertetoi deklaratat e mia se luften mediatike kunder meje per pasurine e ka frymezuar komiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.763Z

Prifti: Bankat të investojnë në energjetikë

Duke e quajtur një shans të madh investimin në energjinë e rinovueshme ministri i Energjetikës Dritan Prifti u kërkoi bankave private të jenë agresive në kreditimin e koncensioneve të hidrocentraleve. Zoti Prifti tha se miratimi i shpejtë ligjit për energjitë e rinovueshme është garan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.711Z

Prifti padit Brahon nisin hetimet

TIRANE - Ministri i shkarkuar i Ekonomise Dritan Prifti ka kallezuar ne prokurori ish-deputetin Spartak Braho sot anetar i Kryesise se LSI-se pas perplasjeve ne strukturat e partise nderkohe qe organi qendror ka reaguar duke njoftuar nisjen e procedurave. Diten e djeshme zyra per shtyp prane Minist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.581Z

Prifti leter Rames Te hetohet edhe Braho per kercenimet ndaj meje

Minisitri i Ekonomise Dritan Prifti i ka derguar nje leter prokurores se pergjithshme Ina Rama ku kerkon qe ne hetimin qe po behet per kercenimet ndaj tij te perfshihen edhe deklaratat e ish-deputetit Spartak Braho. Ne letren e tij zoti Prifti pohon se Braho ne deklarata te ndryshme ne media ka sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama