Rezultate te kerkimit per termin: +Zoti +Prifti

Total: 1151
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.196Z

Shoferi dhe prifti

Vdesin një ditë një prift, që gjithë jetën i ishte përkushtuar besimit, fesë, Zotit dhe predikimit të ligjeve të shenjta dhe një shofer, i cili gjithë jetën kishte shkelur gazin si i tërbuar, kishte bërë dhjetëra aksidente, e kishin pushuar edhe nga puna dhe kishte përfunduar i alk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.440Z

Meta-Prifti ashpersohet beteja politike

Kur cështja Meta–Prifti është në dorën e drejtësisë në Gjykatën e Lartë, një tjetër përballje po zhvillohet jashtë dyerve të Gjykatës, ajo politike që po vijon e ashpër. Pas deklaratave t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.659Z

Prifti Meta fsheh pasurite

Nenkryetari i Levizjes Socialiste per Integrim Dritan Prifti ka reaguar ne mbremje ndaj akuzave qe iu bene edhe sot nga LSI-ja. Ne nje deklarate per mediat Prifti eshte shprehur se Luan Rama sot vertetoi deklaratat e mia se luften mediatike kunder meje per pasurine e ka frymezuar komiku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.763Z

Prifti: Bankat të investojnë në energjetikë

Duke e quajtur një shans të madh investimin në energjinë e rinovueshme ministri i Energjetikës Dritan Prifti u kërkoi bankave private të jenë agresive në kreditimin e koncensioneve të hidrocentraleve. Zoti Prifti tha se miratimi i shpejtë ligjit për energjitë e rinovueshme është garan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.711Z

Prifti padit Brahon nisin hetimet

TIRANE - Ministri i shkarkuar i Ekonomise Dritan Prifti ka kallezuar ne prokurori ish-deputetin Spartak Braho sot anetar i Kryesise se LSI-se pas perplasjeve ne strukturat e partise nderkohe qe organi qendror ka reaguar duke njoftuar nisjen e procedurave. Diten e djeshme zyra per shtyp prane Minist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.581Z

Prifti leter Rames Te hetohet edhe Braho per kercenimet ndaj meje

Minisitri i Ekonomise Dritan Prifti i ka derguar nje leter prokurores se pergjithshme Ina Rama ku kerkon qe ne hetimin qe po behet per kercenimet ndaj tij te perfshihen edhe deklaratat e ish-deputetit Spartak Braho. Ne letren e tij zoti Prifti pohon se Braho ne deklarata te ndryshme ne media ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.960Z

Prifti sulmon Gramoz Ruçin në Fier

I pari në listën e LSI-së për deputet në qarkun e Fierit, Dritan Prifti, ka sulmuar dje rivalin e tij në këtë garë, i pari në listën e PS-së, Gramoz Ruçi. I lindur e rritur në Fier dhe deputet me votat e fierakëve, Prifti e ka cilësuar tallje me këtë elektorat vënien e Ruçit, i c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama