Rezultate te kerkimit per termin: +Zvicr

Total: 2474
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.507Z

Albert Bunjaki "dridhë" Zvicrën

Zvicranëve u ka hyrë frika e madhe se shumë shpejt të do të humbasin shqiptarët e Kombëtares se tyre. Pikënisje për këtë është largimi i Albert Bunjakit, sulmuesi që braktisi Zvicrën për të luajtur për Kosov&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Festa e Argjentinaseve, pas ndeshjes me Zvicrën

Festa e Argjentinaseve, pas fitores ndaj Zvicrës Fitorja në minutat e fundit ndaj kombëtares së Zvicrës ka gëzuar tej mase futbollistët argjentinas dhe gjithë stafin e gjithë kësaj kombëtare. Në një video që është ngarku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.210Z

BE: Pezullohen negociatat me Zvicrën

BRUKSEL - Bashkimi Evropian i ka pezulluar për kohë të pacaktuar negociatat me Zvicrën, për pjesëmarrjen e saj në dy programe kërkimore, në paralajmërimin e parë të zemërimit pas referendumit zviceran me të cilin synohet ndalja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.789Z

Evropiani U17, pesë shqiptarë në formacionin e Zvicrës

Pesë futbollistë shqiptarë do të jenë pjesë e përfaqësueses U-17 të Zvicrës, për Kampionatin Evropian që mbahet në Maltë nga 9 deri më 21 maj. Ky fakt është bërë i ditur Federata e Futbollit e Zvicrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.350Z

Kryeparlamentarja e Zvicrës pritet të vizitojë Kosovën

Kryetarja e parlamentit të Zvicrës, Maya Graf, në Kosovë pritet që gjatë muajit prill të vizitoj Kosovën. Lajmi u bë i ditur të hënën në Prishtinë gjatë një takimi ndërmjet kryetarit të Kuvendit të Republi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.343Z

Lamtumirë Hitzfeld, ti je historia e Zvicrës

Ndeshja e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së Botës ndërmjet Argjentinës dhe Zvicrës, ishte ndeshja e fundit si trajner për Ottmar Hitzfeld. 65-vjeçari zviceran ka vendosur të pensionohet nga futbollit pas një karriere të suksessh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.371Z

Shkaku i Ajetit, tensione mes Shqipërisë e Zvicrës

Albian Ajeti do luajë sot me Zvicrën, e hënë, në kuadër të eliminatoreve për Kupën e Evropës për moshat deri në 21 vjet, kundër Anglisë U21. Por flirtet që ka bërë trajneri shqiptar me Albian Ajetin, ka “shqet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama