Rezultate te kerkimit per termin: +ABNews

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] abnews / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Basha jep dorëheqje, kandidon për Tiranën
  • 2011-03-24

Basha jep dorëheqje, kandidon për Tiranën

Nga Express më 24 mars 2011 në ora 21:58 Ministri i Brendshëm, Lulzim Basha i ka paraqitur dorëheqjen nga posti, kryeministrit Sali Berisha, në kuadër të kandidimit të tij për kryetar të bashkisë së Tiranës. Sipas informacioneve të fundit, Basha i ka komunikuar dhe kryetares së Ku