Rezultate te kerkimit per termin: +ABNews

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.797Z

Basha jep dorëheqje, kandidon për Tiranën

Nga Express më 24 mars 2011 në ora 21:58 Ministri i Brendshëm, Lulzim Basha i ka paraqitur dorëheqjen nga posti, kryeministrit Sali Berisha, në kuadër të kandidimit të tij për kryetar të bashkisë së Tiranës. Sipas informacioneve të fundit, Basha i ka komunikuar dhe kryetares së Ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama