Rezultate te kerkimit per termin: +ADhe

Meta: total 41 / total_found 41 / time 0.000 / keyword[0] adhe / docs[0] 41 / hits[0] 43 /
Analisti godet fort opozitën: Janë qesharakë dhe të pavërtetë!
  • 2019-01-17

Analisti godet fort opozitën: Janë qesharakë dhe të pavërtetë!

Andi BUSHATI Opozita ka gjetur një sebep qesharak, si mosdhënia e fjalës në parlament gjatë votimit të ministrave të rinj, për të shpallur një akson madhor: protesta deri në rrëzimin e Edi Ramës. Basha dhe Kryemadhi u shfaqën dje të irrituar pas daljes nga Kuvendi dhe trumbetuan marsh

No Pic available
  • 2017-09-24

Ulje drastike e lindshmërisë në Fier

Largimi i popullsisë në moshë të re jashtë vendit, por edhe kushtet ekonomike kanë sjellë një rënie drastike të numrit të lindjeve në maternitetin e Fierit. Nga 4500 foshnje që vinin në jetë në vitet 90, aktualisht numri ka rënë në vetëm 1200. Mjekët gjinekologë rendisin disa a

No Pic available
  • 2017-04-11

Ahmet Prençi: Artan Cuku u vra për shkak të detyrës

Intervista me Ahmet Prençin, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, dhënë për gazetarin Roland Qafoku në emisionin Debati në Channel One. Zoti Prençi, si mik por edhe në cilësinë e detyrës së dikurshme të drejtorit të Policisë së Shtetit, si e përjetuat vrasjen e komi

No Pic available
  • 2017-04-11

Prençi: Artan Cuku u vra për shkak të detyrës. Turp të referohet për gjakmarrje!

Intervista me Ahmet Prençin, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, dhënë për gazetarin Roland Qafoku në emisionin Debati në Channel One. Zoti Prençi, si mik por edhe në cilësinë e detyrës së dikurshme të drejtorit të Policisë së Shtetit, si e përjetuat vrasjen e komi

Brad dhe Angelina ne lufte per kujdestarine e femijeve
  • 2016-11-05

Brad dhe Angelina ne lufte per kujdestarine e femijeve

var fbShare url httpvizionplusalbrad-dhe-angelina-ne-lufte-per-kujdestarine-e-femijevesize smallbrbrA po lind nje beteje e madhe per kujdestarine e femijeve te ish ciftit Brad Pitt dhe Angelina Jolie NBC konfirmon se Brad Pitt eshte duke kerkuar kujdestarine e perbashket me ish bashkeshorten e tij

No Pic available
  • 2016-09-23

Rohani fajëson fuqitë botërore për përhapjen e terrorizmit

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani ka fajësuar fuqitë botërore për përhapjen e terrorizmit gjatë 15 vjetëve të fundit, duke thënë se bota është më pak e sigurtë. Rohani ka thënë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së se represioni dhe ndërhyrja ushtarake, nga një shtet, që ai

Imami, Selami e Topalli, kritika Bashës për qëndrimet ndaj Ramës
  • 2016-02-18

Imami, Selami e Topalli, kritika Bashës për qëndrimet ndaj Ramës

Grupi i PD-së, Imami, Patozi, Selami e Topalli, kritika Bashës për qëndrimet mbi reformën. Po bëjmë lojën e Ramës Lulzim Basha – “Dekriminalizimi është kusht i çdo kushti për legjitimimin e hapave të mëtejshëm që Shqipëria duhet të hedhë si për sa i përket reformë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama