Rezultate te kerkimit per termin: +AKTri

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.008 / keyword[0] aktri / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2016-05-04

Eddie Murphy bëhet baba për herë të nëntë

Aktori Eddie Murphy është bërë baba për herë të tëntë. Vajza erdhi në jetë mëngjesin e 3 Majit, në Los Angelos Kaliforni. Prindërit vendosën që ta quajnë Izzy Oona Muprhy, dhe sipas deklaratës së dhënë për shtyp nga përfaqësuesit e Eddie, ajo ështe shumë e shëndetshme. Jo