Rezultate te kerkimit per termin: +ALIJAJ

Meta: total 30 / total_found 30 / time 0.000 / keyword[0] alijaj / docs[0] 30 / hits[0] 33 /
No Pic available
  • 2016-07-29

Shqiptari me 30 plagë arme zjarri në trup braktiset në një spital të Napolit

Një shqiptar 29 vjeç i identifikuar me emrin Renato Alijaj gjëndet i shtruar në gjëndje të rëndë shëndetësore në repartin e terapisë intensive në spitalin Cardarelli të qytetit të Napolit në Itali, pasi është goditur mbi 30 herë në trup nga një pushkë gjahu. 29- vjeçari shqipt

No Pic available
  • 2016-07-29

Shqiptari i plagosur me armë gjahu braktiset në një spital të Napolit

Një shqiptar 29 vjeç i identifikuar me emrin Renato Alijaj gjëndet i shtruar në gjëndje të rëndë shëndetësore në repartin e terapisë intensive në spitalin Cardarelli të qytetit të Napolit në Itali, pasi është goditur nga një pushkë gjahu. 29- vjeçari shqiptar është braktisur i

Shqiptari i plagosur me arme braktiset te dera e spitalit ne Napoli
  • 2016-07-29

Shqiptari i plagosur me arme braktiset te dera e spitalit ne Napoli

Napoli 29 korrik 2016 NOAal - Nje shqiptar 29 vjec i identifikuar me emrin Renato Alijaj gjendet i shtruar ne gjendje te rende shendetesore ne spitalin Cardarelli te qytetit te Napolit ne Itali pasi eshte goditur nga nje pushke gjahubr br Sipas mediave italiane 29- vjecari shqiptar eshte braktisur

Një monument i trashëgimisë i lënë në harresë nga institucionet
  • 2016-07-10

Një monument i trashëgimisë i lënë në harresë nga institucionet

Kulla e Aliajve është një nga kullat më të vjetra në Kosovë dhe evidencohet si një nga monumentet që ka mbrojtje nga Ministria e Kulturës. Mirëpo, përveç epitetit "Monument" dhe premtimit për renovim, kjo kullë nuk po merr ndonjë mbështetje tjetër nga institucionet tona. Kulla ës

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit
  • 2016-07-07

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit

Katër vite pasi u mbajtën peng, 385 banesat sociale në Shkozë tashmë kanë të zotët e tyre. Me votat e të gjithë anëtarëve, Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau dje pjesën e dytë të banesave sociale, 177 të tilla. Në listën përbri janë emrat e përfituesve që, brenda një kohe

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve
  • 2016-01-30

LOTARIA/ Ministria e Financave zbulon çuditë brenda zarfeve

Ministria e Financave, 15 ditë pas hedhjes së shortit për "Lojën Promocionale të Kuponit Tatimor", ka s'kualifikuar fituesit që nuk plotësonin kushtet për pjesëmarrjen në lojë. Edhe pse ishte i çuditshëm fakti që persona që nuk plotësonin kushtet dhe nga vetëdeklarimi, ata u futën

No Pic available
  • 2015-06-10

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ