Rezultate te kerkimit per termin: +Abazaj

Total: 885
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.449Z

Oriand Abazaj “lirohet” edhe nga Apeli

Albania Sport (AS) - Lojtari Oriand Abazaj, pas vendimit të Komisionit të Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, është lënë i lirë edhe nga Komisioni i Apelit pas ankimimit te KF Kastriotit. Komisioni i Apelit rrëzoi ankimimin e Klubit të Futbollit "Kastrioti" në lidhje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.574Z

Abazaj: Shëndetësia nuk funksionon

Sistemi shëndetësor në Shqipëri nuk funksionon, kjo pasi në të as pacientëve dhe as mjekëve nuk iu plotësohen kërkesat e tyre. Kështu është shprehur Din Abazaj presidenti i urdhërit të mjekut në një prononcim për mediat, pas konfrencës së 4 të agjencisë të cilësisë dhe akred

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.941Z

Gabimet mjekesore, Abazaj: Te demshperblehen pacientet

Ankesat ndaj mjekeve kane ardhur ne rritje dhe kjo jo per perkeqesim te punes ne spitale, por sepse ka nje ndergjegjesim te pacienteve. Ankesat konsistojne ne pergjithesi lidhur me diagnoza te gabuara, per vdekje te semuresh ne spitale, nderkohe qe nuk ka ankesa per korrupsion. Sipas Presidentit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Ngjela e Abazaj fitojne lirine

Nuk do te jene me te varur nga Skenderbeu dhe Tirana. Marjus Ngjela e Oriand Abazaj kane fituar lirine, pas vendimit te djeshem te Komisionit te Disiplines, qe u jep te drejte lojtareve ne duelin e tyre me dy klubet ne fjale. Ngjela ka kerkuar prishjen e njeanshme te kontrates, pasi klubi nuk i ka p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.788Z

Abazaj, një “spiun shqiptar” në ndihmë të portugezëve

Eduard Abazaj, një ish-sulmues i njohur i Dinamos e Kombëtares shqiptare, por dhe një ish-trajner i Shkumbinit, e që jeton prej 16 vjetësh në Koimbra të Portugalisë, është shndërruar në një nga personazhet më të kërkuar të medias portugeze, të cilat i kanë kërkuar 45-vjeçarit o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.547Z

Te Tirana, Oriand Abazaj “mund” Mukën dhe Pemën

Nga Franc Hoxha STATISTIKA- Edhe pse ka ardhur vetëm gjatë merkatos dimërore te Tirana, ish-sulmuesi i Kastriotit Oriand Abazaj, rezulton të jetë më produktiv se shumë lojtarë titullarë te bardheblutë. Abazaj, i cili gjatë ndeshjeve me fanallën e Kastriotit realizoi 8 gola, me atë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.578Z

Abazaj: Sistemi shendetesor ne udhekryq

Sonila Isaku Sistemi shendetesor sot ka shume probleme per vete faktin se mungon buxheti, ka nevoje per mjeke specialiste dhe te kualifikuar, si dhe nje sere problemesh te cilat denoncohen shpesh nga pacientet, ne dyert e "Urdhrit te Mjekut". Ky ka qene vleresimi qe i ka bere presidenti i "Urdhrit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama