Rezultate te kerkimit per termin: +Abdiladi +Vejseli

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] abdiladi / docs[0] 1 / hits[0] 1 / keyword[1] vejseli / docs[1] 22 / hits[1] 29 /
Përkujtohet 22 vjetori i grupit parlamentar shqiptar në Maqedoni
  • 2013-01-19

Përkujtohet 22 vjetori i grupit parlamentar shqiptar në Maqedoni

Me moton “22 vjet grup parlamentar shqiptar” të përfaqësuara nga Partia për Prosperitet Demokratik (PPD) dhe Partia Demokratike Popullore (PDP) sot në Tetovë u përkujtua 22 vjetori i konstitutimit të grupimit të parë parlamentar shqiptar&