Rezultate te kerkimit per termin: +Abrashi

Meta: total 1000 / total_found 1211 / time 0.000 / keyword[0] abrashi / docs[0] 1211 / hits[0] 2186 /
Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!
  • 2019-03-22

Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!

Ylber Ramadani do të jetë mungesa e radhës për Shqipërinë në dy sfidat ndaj Turqisë dhe Andorrës. I afruar në skuadër pas dëmtimeve të Andi Lilës dhe Egzon Binakut, mesfushori i Velje në kampionatin danez ka pësuar një lëndim që në seancën e së martës kur u bashkua me kuqezinj

No Pic available
  • 2019-03-22

Sfida anti-Turqi/ Publikohen formacionet, Panucci me skemë alla-De Biasi

Me një atmosferë elektrizuese në Shkodër, Shqipëria do të nisë rrugëtimin zyrtar drejt Europianit 2020 në orën 20:45 në Loro Boriçi të Shkodrës, në sfidën përballë Turqisë. Për të siguruar një fitore ndaj ekipit nga Anadolli, Kristian Panuçi do të hedhë në fushë një forma

Basha: Ne pleqtë duhet ti mësojmë të rinjtë e Kombëtares
  • 2019-03-19

Basha: Ne pleqtë duhet ti mësojmë të rinjtë e Kombëtares

Migjen Basha ishte një nga futbollistët e përzgjedhur për të dalë para gazetarëve, në konferencën për shtyp të ditës së dytë të grumbullimit të Kombëtares Shqiptare. Mesfushori foli me superlativa për atmosferën në ekip dhe konkurrencën pozitive, ndërsa pranoi se skuadra po pun

Kombëtarja, sinjale pozitive para eliminatoreve
  • 2019-02-18

Kombëtarja, sinjale pozitive para eliminatoreve

Diçka më shumë se një muaj nga dy përballjet kualifikuese për Europianin 2020, Christian Panucci merr lajme të mira nga legjionarët. Fundjava ka rezultuar shumë e mirë për pjesën më të madhe të kuqezinjve, të cilët janë aktivizuar rregullisht, madje disa prej tyre kanë arritur edh

No Pic available
  • 2019-02-09

Panucci zbërthehet para Evropianit: Hysaj duhet të luajë, po më telefonoi Reali

Në prag të grumbullimit të parë për aventurën e re të kualifikueseve për kampionatin Europian, Christian Panucci tregon në një intervistë për Top Channel parapërgatitjet e kësaj ere të dytë të tij, pas një asaj të Ligës së Kombeve aspak pozitive. Tani po i shohim të gjithë, ja

Dëmtime dhe riaftësime, ja cila është situata e legjionarëve!
  • 2019-01-16

Dëmtime dhe riaftësime, ja cila është situata e legjionarëve!

Pas nisjes deri diku të mirë të vitit 2019, nga legjionarët kuqezi vijnë shqetësimet e para. Mërgim Mavraj, kapiteni i Kombëtares Shqiptare ka thyer dorën, duke vendosur në alarm drejtuesit e klubit të tij të ri Ingolsdadt, por edhe timonierin e kuqezinjve, Christian Panucci. Ende nuk ë

Rikthehet Abrashi, Panucci me një luftëtar më shumë
  • 2019-01-13

Rikthehet Abrashi, Panucci me një luftëtar më shumë

Një rikthim i rëndësishëm për kombëtaren shqiptare. Amir Abrashi është aktivizuar për 63 minuta në sfidën miqësore që Freiburg zhvilloi ndaj Mainz ditën e shtunë, takim që përfundoi në barazim 2-2. Edhe pse vinte nga një mungesë e gjatë mesfushori shtatshkurtër shfaqi të gjith