Rezultate te kerkimit per termin: +Abuzojn

Meta: total 1000 / total_found 1717 / time 0.001 / keyword[0] abuzojn / docs[0] 1717 / hits[0] 1920 /
No Pic available
  • 2019-03-30

Befason pedagogu: Njoh kolegë që bëjnë seks me studentet për një 5!

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo, duke komentuar protestën e studentëve në emisionin Late Night Show, është shprehur se pedagogët abuzojnë me detyrën. Sipas Kristos, pegadogët arrijnë deri në pikën sa i kërkojnë favore seksuale studenteve në këmbim të notës 5-së. Erion Kristo: E

Pylli Orbital/ Veliaj: Do të mbjellim 50 mijë pemë në Liqenin e Vaqarrit
  • 2019-02-24

Pylli Orbital/ Veliaj: Do të mbjellim 50 mijë pemë në Liqenin e Vaqarrit

Rreth 10 mijë fidanë pishe iu shtuan këtë fundjavë Parkut të Liqenit të Vaqarrit. Dhjetëra vullnetarë dhe punonjës të institucioneve të varësisë së Bashkisë së Tiranës iu bashkuan aksionit për mbjelljen e fidanëve të rinj. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj theksoi se t

Shfrytëzimi i lypësave, Veliaj: Burg kush përdor fëmijët
  • 2018-12-26

Shfrytëzimi i lypësave, Veliaj: Burg kush përdor fëmijët

Festat e fundvitit vijnë me shumë dhurata për fëmijët e qendrave sociale të Tiranës. Me ndihmën e kompanive private, Bashkia e Tiranës shpërndau sot dhurata për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe ata që vijnë nga familje në nevojë në Qendrën Sociale Multidisiplinare në Bulevar

Gjysma e bizneseve, pa kupon
  • 2018-11-17

Gjysma e bizneseve, pa kupon

Tatimet thonë se lëshimi i kuponave të shitjes nuk është sipas parashikimeve.  Ne kemi konstatuar që tatim-paguesit në fakt gjatë këtyre kohëve të fundit nuk po respektojnë detyrimet ligjore lidhur me dokumentimin e transaksioneve që ato kryejnë, sidomos me qytetarët. Shumë tatim-pa

Veliaj: Dyfishojmë kapacitetin e Bovillës
  • 2018-11-08

Veliaj: Dyfishojmë kapacitetin e Bovillës

Tirana mikpriti sot konferencën dhe ekspozitën më të madhe ballkanike për ujin, ku ekspertë dhe politikëbërës nga shumë vende të Europës ndanë përvojat e tyre për zhvillimin e mëtejshëm të këtij sektori në rajonin tonë. I pranishëm në konferencën me temë Uji dhe Natyra, org

Dy të mitur abuzojnë seksualisht me 6-vjeçaren: Pamë filma porno!
  • 2018-10-30

Dy të mitur abuzojnë seksualisht me 6-vjeçaren: Pamë filma porno!

Foto ilustruese Dy fëmijë 7 vjeç kanë abuzuar seksualisht me një vajzë 6 vjeçe dhe arsyeja është e tmerrshme. Ata thonë se e kanë bërë një gjë të tillë pasi e kanë parë në një film porno. E bëmë sepse e pamë në një film porno, janë justifikuar dy fëmijët 7-vjeçarë për

Të dehur dhe pa patentë, 12 shoferë arrestohen nga policia (VIDEO)
  • 2018-10-21

Të dehur dhe pa patentë, 12 shoferë arrestohen nga policia (VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane gjatë fundjavës me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe verifikimin e kundravajtjeve administrative qe janë rrezik për ngjarje rrugore. Sipas policisë pavarësisht se kontrollet janë shtuar,