Rezultate te kerkimit per termin: +Ada +Taho

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] ada / docs[0] 1843 / hits[0] 3467 / keyword[1] taho / docs[1] 161 / hits[1] 299 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

Mamurrasi, Sinan Bardhi, trajneri i ri
  • 2010-06-13

Mamurrasi, Sinan Bardhi, trajneri i ri

www.albania-sport.com - Sinan Bardhi pritet të jetë trajneri i ri Mamurrasit për sezonin e ri 2010-2011, në debutimin historik të mamurrzakëve në Kategorinë e Parë. Është vetë presidenti i Mamurrasit, Dedë Ndreca, i cili ka shprehur dëshirën për të pasur në bankinë ish-trajner

No Pic available
  • 2010-05-15

350 studentët që përfunduan procesin

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda çela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbër Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Abdyli Abdulla Kata Ada Taho Adela Sheshi Adelina Gjoni Adja Angjeli Admir Doçi Adrian Muçi Afrim Tonuzi Agerti Galo Aida Sirjani Albana

No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab

No Pic available
  • 2009-09-27

Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve

Universiteti i Korçës Cikli i Ulët ADA ÇELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU ALENDO MUSA MUSAKU ALKETA SHEFKI ÇERA ANISA HYSEN BEGO ANISA VILJAN DEDE ANJEZA NEBI MUÇAJ ARBEN GJERGJI BAZELLI ARJAN KOSTANDIN SUMBULLA ARME

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-07-10

Shpallen emrat fitues, 525 studentë shqiptarë në Itali

 zirina llambroAmbasada Italiane shpall 525 emrat e studentëve shqiptarë, të cilët janë pranuar në universitetet e këtij shteti. Nga data 16-30 korrik, ata do të kenë mundësi të aplikojnë për t’u pajisur me vizë. Me anë të një deklarate për mediat, ambasada ka saktësuar