Rezultate te kerkimit per termin: +Adelina

Total: 1709
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.441Z

Kush është Adelina?

Nga Express më 22 korrik 2011 në ora 14:28 Këngëtarja Adelina Berisha mund të jetë e njohur në Prishtinë dhe në Kosovë, por në Shqipëri nuk kanë shumë “haber” për të. Kështu së paku shkruajnë portalet shqiptare, të cilat kanë thënë se Adelina, që kohëve të fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.619Z

Shqyhet Adelina

Adelina Tahiri po mundohet me patjetër të jetë në fron, në sytë e publikut, etj. Poza të nxehta, veshje interesante, provokuese, etj. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Tani Adelina është shfaqur me një palë xhinse copë-co

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.461Z

Kërcënohet Adelina

Nga Express më 01 qershor 2011 në ora 12:27 Adelina Tahiri ka marrë shumë kërcënime pas publikimit të lajmit për ndarjen e saj me futbollistin e njohur Lorik Cana. Edhe pse Adelina nuk e kishte konfirmuar ndarjen, madje as lidhjen, në një intervistë deklaroi se nuk mund të jesh bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.077Z

Reagon Adelina

Nga Express më 05 gusht 2011 në ora 10:28 Adelina Berisha, e cila ishte në qendër të vëmendjes në media për disa foto ku ajo dukej pa të brendshme, ka reaguar menjëherë për postimin e këtyre fotove duke thënë që ka pasur veshur të brendshme. Sipas Adelinës motrat Koçi ushtrojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.654Z

Nderohet Adelina Mamaqi

Shtatëdhjetë vjetori i lindjes si dhe pesëdhjetë vjetori i krijimtarisë së shkrimtares për fëmijë Adelina Mamaqi u shënua në Prishtinë me një aktivitet kulturor. Vallëzimet e baletit nga vajzat e studios së baletit Mjellmat, interpretimet muzikore nga shkolla e kitarës Vihuela si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.314Z

Ndryshon Adelina (Foto)

Këngëtarja e hitit "Ai moment", Adelina Emini, këto ditë është tejet e angazhuar rreth xhirimeve festive. Këngëtarja, po investon mjaftë edhe në pamje. Ajo ka realizuar një ndryshim në pamje. Adelina më nuk i ka flokët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.280Z

Fluturon Adelina

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri, gjatë gjithë verës ka qenë e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore. Në fund ajo ka shpërbyler veten duke kaluar disa ditë të mira në Dubai. Adelina, ka postuar disa foto në rrjetet so

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama