Rezultate te kerkimit per termin: +Adhurim +Qehajaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] adhurim / docs[0] 584 / hits[0] 698 / keyword[1] qehajaj / docs[1] 88 / hits[1] 104 /
Foto+Video: Durrës, projekti i rrugës Pavarësia në Plazh, ja ndryshimet
  • 2016-04-01

Foto+Video: Durrës, projekti i rrugës Pavarësia në Plazh, ja ndryshimet

Ankesave të ngritura nga banorët e zonës së Plazhit, në Durrës, dhe denoncimeve të njëpasnjëshme nga opozita, në lidhje me projektin e ri të rikualifikimit të zonës, i është përgjigjur drejtori i Departamentit të Urbanistikës në Bashkinë e Durrësit, Adhurim Qehajaj, në

No Pic available
  • 2009-06-10

Shkatërrohet plazhi i Currilave në Durrës

10/06/2009  Bashkia ka dhënë leje për ndërtime. Betonohet gjatë gjithë natës DURRES- Plazhi i vjetër i Durrësit tashmë ka vetëm emrin si i tillë. Një vendim i Bashkisë së Durrësit e ka tjetërsuar këtë pjesë të bregdetit të qytetit të njohur si plazhi i Currilave në