Rezultate te kerkimit per termin: +Adi +Hutter

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] adi / docs[0] 2710 / hits[0] 3635 / keyword[1] hutter / docs[1] 5 / hits[1] 6 /
No Pic available
  • 2019-04-11

E bujshme, Jovic refuzon Barcelonën!

Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave për të forcuar sulmin, pasi talenti serb shikohet si pasuesi ideal i Luis Suarez, në një intervistë babai i futbollistit ka nënvizuar djali i tij do ti thotë jo Barçë

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet
  • 2019-03-07

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet

Gjithsej 16 skuadra nga 11 shtete do të vazhdojnë aventurën e tyre në edicionin e 48-të të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm në Kontinentin e Vjetër dhe sezonin e 10-të, që kur ky aktivitet ka ndryshuar strukturë dhe i luan ndeshjet sipas formatit aktual, Europa League. Final

No Pic available
  • 2019-02-11

Barcelona zgjedh sulmuesin serb për partner të Messit e Dembele

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë se

Four Four Two publikon listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit
  • 2018-10-31

Four Four Two publikon listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit

Revista sportive angleze Four Four Two ka publikuar sot listën me 50 trajnerët më të mirë të vitit 2018, ndërsa bie në sy mungesa e Ancelottit, që sipas vetë revistës, vjen për faktin se Don Carlo ishte në shumicën e vitit, i papunë. Në renditje bie në sy rënia e Jose Mourinhos,