Rezultate te kerkimit per termin: +Adi

Meta: total 1000 / total_found 2644 / time 0.001 / keyword[0] adi / docs[0] 2644 / hits[0] 3518 /
No Pic available
  • 2017-02-09

Zyrtare, zbulohet kandidati i parë për deputet në Tiranë

Agron Duka i ka besuar vendin e parë në listën e kandidatëve në Tiranë, Adi Haxhiymerit, një sipërmarrës, i cili ka vendosur ti futet politikës. Në faqen e tij në Facebook, kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, ka shpërndarë një intervistë të Haxhiymerit i cili ka shpalosur edhe nj

No Pic available
  • 2017-02-06

Matilda Makoçi: Kënga që më këndonin kur më ngacmonin në gjimnaz

Ish-bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, aktorja Matilda Makoçi ishte e ftuar këtë të diel në emisionin E Diell në Top Channel. _n Aktorja ka folur për të rininë e saj si dhe marrëdhënien që ka me djalin e saj të vetëm Gregor Ramën. Adi Krasta nuk nguroi ta ngacmojë edhe për koh

Gazetarja rrëfen darkën me Ramën: Çfarë na tha për mediat e kazanit
  • 2017-01-09

Gazetarja rrëfen darkën me Ramën: Çfarë na tha për mediat e kazanit

Gazetarja Jonida Shehu ka dhënë dje një intervistë për për Adi Krastën në programin E diell. Gjatë intervistës së saj, Shehu ka folur edhe për darkën për gazetaret, organizuar nga bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda. Krasta e ka pyetur Shehun lidhur me shprehjen e kryemi

Jo vetëm Krasta, rikthim i dyfishtë në Top Channel, zbuloni surprizat e para
  • 2017-01-08

Jo vetëm Krasta, rikthim i dyfishtë në Top Channel, zbuloni surprizat e para

E diela shënon dy rikthime të rëndësishme në Top Channel. E para rikthehet E Diell. Me një skenografi të guximshme, të pangarkuar e të thjeshtë. Çdo të diel në 15:30 në ekranin e Top Channel E diell vjen me rubrika me në qendër njeriun dhe familjen kureshtare shqiptare, shkruan Top C

Pas 15-vjetësh martesë, Artiola Toska prezanton bashkëshortin: Dua të bëhem nënë, por ska qenë kismet
  • 2017-01-05

Pas 15-vjetësh martesë, Artiola Toska prezanton bashkëshortin: Dua të bëhem nënë, por ska qenë kismet

Me njeriun me të cilin lidhi jetën, ajo u njoh fillimisht në Prizren, në një darkë familjare të miqve të Adit: Isha dashuri me shikim të parë thotë ajo pasi tregon shkëndijën e parë që lindi atë mbrëmje dhe që nuk do të shuhej më. Ndaj, sot, pas 15-vjetësh, Prizreni mbetet pas

Elbasan, kundërshtuan policinë; 2 në pranga; 3 procedohen në gjendje të lirë   
  • 2017-01-02

Elbasan, kundërshtuan policinë; 2 në pranga; 3 procedohen në gjendje të lirë   

Kundërshtojnë me forcë punonjësit e Policisë së Elbasanit, arrestohen në flagrancë dy shtetas,  procedohen në gjëndje të lire tre të tjerë.  Specialitët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Adi  Hoxholli, 24 vjeç banues n

No Pic available
  • 2016-12-21

Ledina Çelo: Rikthimi im si moderatore e festivalit të RTSH

Këngëtarja e mirënjohur i rikthehet skenës së Pallatit të Kongreseve, këtë herë për të moderuar festivalin e RTSH-së. Ledina Çelo rrëfen për Vip Pages se si do të jetë kjo eksperiencë e dytë në krye të këtij produksioni. E mësuar me skenën, ajo tregon magjinë që i fal kjo e