Rezultate te kerkimit per termin: +Adidas +Stan +Smith

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] adidas / docs[0] 426 / hits[0] 632 / keyword[1] stan / docs[1] 639 / hits[1] 862 / keyword[2] smith / docs[2] 1819 / hits[2] 2962 /
Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.