Rezultate te kerkimit per termin: +Adiola

Meta: total 24 / total_found 24 / time 0.000 / keyword[0] adiola / docs[0] 24 / hits[0] 28 /
Bora mbyll 280 shkolla në veri dhe juglindje të vendit
  • 2019-01-10

Bora mbyll 280 shkolla në veri dhe juglindje të vendit

Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë bën me dije se për shkak të kushteve atmosferike të rënduara që vijojnë të jenë prezentë në vendin tonë, për datën 10 janar 2019 disa Drejtori Arsimore Rajonale kanë marrë vendimin për pezullimin e përkohshëm të procesit mësimor në disa

Acari vazhdon, -12 °C të martën. Apeli i meteorologëve: Vishini nxënësit!
  • 2019-01-06

Acari vazhdon, -12 °C të martën. Apeli i meteorologëve: Vishini nxënësit!

Viti ka nisur me mot të acartë dhe temperatura të ulëta. Ditën e hënë fillon shkolla, e duke qenë se e hëna dhe e marta, sipas sinoptikanëve do të jenë ndër ditët më të ftohta të janarit, fëmijët rekomandohet të vishen në mënyrë të përshtatshme për të përballuar të ftoht

Fundjavë e acartë, temperaturat deri në -14 gradë
  • 2019-01-03

Fundjavë e acartë, temperaturat deri në -14 gradë

I ftohti polar ka zbritur në të gjithë territorin e vendit tonë. Duke nisur nga mesnata e së mërkurës, temperaturat kanë rënë ndjeshëm dhe zonat veriore e juglindore të vendit janë përfshirë nga reshjet e dëborës dhe ngricat. Temperaturat më të ulëta janë shënuar në mëngjes,

Dashuria mes motrave është e pafundme: Historia prekëse e Adiolës
  • 2016-06-27

Dashuria mes motrave është e pafundme: Historia prekëse e Adiolës

Dashuria mes motrave është e pafundme. Historia prekëse e transmetuar tek Ka një mesazh për ty, në emisionin E diela shqiptare, në Televizionin Klan e tregon më së miri këtë. Vajza 16-vjeçare, Adiola ka treguar se është motra e madhe ajo që e ka rritur atë dhe motrat e vëllezërit e

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

Tragjedia e Himarës, të lënduarat: Skemi marrë ende dëmshpërblimin
  • 2013-04-09

Tragjedia e Himarës, të lënduarat: Skemi marrë ende dëmshpërblimin

—-Nga Julian Hoxhaj—- Elbasan- Duket se odisea e studenteve të mbijetuar nga aksidenti i 21 majit 2012, nuk do të ketë fund. Çështja e dëmshpërblimit që u takon atyre, risillet sërish në vëmendjen e publikut. Pas 11 muajsh nga tragjedia e rëndë që i mori jetën 11 studentev

Studentet, protestë për dëmshpërblimin
  • 2013-04-09

Studentet, protestë për dëmshpërblimin

Gazeta ShqipAksidenti i Himarës Të mbijetuarat i bëjnë thirrje për ndërhyrje Avokatit të Popullit dhe Kryeministrit Kompania e sigurimeve na sorollat për të shmangur pagesat e detyrueshme ndaj nesh Bardha Nergjoni Studentet e mbijetuara nga aksidenti i Himarës paralajmërojnë protesta, pa