Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Murataj

Meta: total 65 / total_found 65 / time 0.000 / keyword[0] admir / docs[0] 2754 / hits[0] 4817 / keyword[1] murataj / docs[1] 538 / hits[1] 1130 /
Video e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës
  • 2016-06-19

Video e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës

Bedri Haka, 22-vjeçar, banues në Krujë u arrestua sot si autor i vrasjes së biznesmenit Leonard Murataj, dy vjet me parë. Pas arrestimit gjatë aksionit special, ai u dërgua në policinë e Durrësit, si duket edhe në këtë video. Arrestimi i autorit Sipas policise, Haka, më datë 18.11.

Vrasja e Muratajt, policia rrëzon avokatin e 22-vjeçarit: Se dimë të jetë i pafajshëm
  • 2016-06-19

Vrasja e Muratajt, policia rrëzon avokatin e 22-vjeçarit: Se dimë të jetë i pafajshëm

Lidhur me arrestimin 22-vjeçarit Bedri Haka më 18 qershor 2016, Policia e Durrësit ka sqaruar se ai ishte person në kërkim si i dyshuar për vrasjen e Leonard Murataj dhe ka hedhur poshtë akuzat e avokatit të tij se ai është shpallur njëherë i pafajshë, për këtë çështje. "Në momen

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policët
  • 2016-06-19

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policët

Operacioni. Policia arreston Bedri Hakën, në vitin 2014 vrau Leonard Muratajn në Durrës. Historia e ngjarjeve kriminale Një operacion i mirorganizuar nga policia ka vënë në pranga vrasësin e Leonard Muratajt. Në pranga ka përfunduar Bedri Haka, 22 vjeç, i cili akuzohet për vrasje me pa

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policë
  • 2016-06-19

Arrestohet vrasësi i kundërshtarit të Lul Berishës, u hodh nga makina kur pa policë

Policia arreston Bedri Hakën, në vitin 2014 vrau Leonard Muratajn në Durrës. Historia e ngjarjeve kriminale Një operacion i mirorganizuar nga policia ka vënë në pranga vrasësin e Leonard Muratajt. Në pranga ka përfunduar Bedri Haka, 22 vjeç, i cili akuzohet për vrasje me paramendim, nd

VIDEO e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës
  • 2016-06-18

VIDEO e arrestimit/ Kush është i riu që ekzekutoi rivalin e Lul Berishës

Bedri Haka, 22­vjeçar, banues në Krujë u arrestua sot si autor i vrasjes së biznesmenit Leonard Murataj, dy vjet me parë. Pas arrestimit gjatë aksionit special, ai u dërgua në policinë e Durrësit, si duket edhe në këtë video. Sipas policise, Haka, më datë 18.11.2014, në një loka

Vrasjet me pagesë nga burgu, nis seanca ndaj Admir Tafilit
  • 2016-03-04

Vrasjet me pagesë nga burgu, nis seanca ndaj Admir Tafilit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda nis seanca e parë kundër Admir Tafilit, akuzave ndaj të cilit u janë shtuar këtë radhë edhe porositë për vrasje me pagesë që bënte nga burgu. Prove kryesore merret dëshmia e Kristi Pines, të penduarit të drejtësisë, i cili ka rrëfyer se Tafili is

Biznesmeni, 50 mijë euro për vrasjen e një pronari tokash
  • 2016-02-15

Biznesmeni, 50 mijë euro për vrasjen e një pronari tokash

Kristi Pine, vrasësi i penduar i grupit të Admir Tafilit, ka rrëfyer të paktën dy vrasje dhe tre tentativa vrasjesh, të cilat janë porositur nga persona të ndryshëm nëpërmjet Tafilit, i cili jepte urdhra nga burgu. Nga 15 mijë euro deri në 100 mijë euro, janë pagesat e ofruara për P