Rezultate te kerkimit per termin: +Admir

Meta: total 1000 / total_found 2814 / time 0.001 / keyword[0] admir / docs[0] 2814 / hits[0] 4979 /
No Pic available
  • 2017-06-12

OSHEE pezullon dy drejtues të kompanisë në Elbasan e Pukë

Angazhimi në fushatën zgjedhore u ka kushtuar detyrën dy drejtuesve të OSHEE. Mësohet se administratori i OSHEE, Haki Mustafa, ka urdhëruar sot pezullimin e dy punonjësve të kompanisë OSHEE, Bukurosh Maci me detyrë drejtori i Drejtorisë Rajonale të OSHEE Elbasan dhe Ndue Nikolli me detyr

Morën pjesë në fushatë, pezullohen 2 drejtues të OSHEE
  • 2017-06-12

Morën pjesë në fushatë, pezullohen 2 drejtues të OSHEE

Dy drejtues të lartë të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike janë pezulluar nga puna ditën e sotme me akuzën e pjesëmarrjes në fushatë elektorale. Burime zyrtare nga Operatori i Shpërndarjes bëjnë me dije se është pezulluar nga detyra drejtori i OSHEE ne Elbasan, Bukur

Përplasja e makinës me zetorin në Divjakë, vdes në spital i aksidentuari
  • 2017-06-06

Përplasja e makinës me zetorin në Divjakë, vdes në spital i aksidentuari

Vdes në spital 70-vjeçari që u aksidentua një ditë më parë në Divjakë. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:53 të ditës së hënë, në qytetin e Divjakës, ku Admir Çoku, 25 vjeç, banues në fshatin Mëlçias, Divjakë duke drejtuar mjetit tip Fia Punto, me targa AA 486 MI është përplasur

No Pic available
  • 2017-05-22

Nuk mbarojnë lëvizjet në qeveri, Rama firmos emërimin e 7 prefektëve të rinj

Përveç 6 ministrave, zëvendësministrave dhe disa drejtorive, marrëveshja mes Ramës dhe Bashës ka prekur edhe disa prej prefektëve të qyteteve. 7 prefektët e rinj të emëruar janë Admir Abria në Tiranë, Emiljan Jani në Durrës, Pandi Papando në Korçë, Vasil Bregu në Fier, Ardit Dem

No Pic available
  • 2017-05-22

Qeveria emëron 7 prefektë të rinj

Mbledhja jashtë radhe e Këshillit të Ministrave ka miratuar edhe emrat e 7 prefektëve të rinj të vendit. Qarqet që preken nga lëvizjet janë Berati, Durrësi, Tirana, Elbasani, Fieri, Korçë dhe Dibra. Emrat e Prefektëve të rinj: Valbona Zylyftari emërohet prefekt i Qarkut të Beratit, l

No Pic available
  • 2017-05-02

Bashkia mbyll procesin e administratorëve brenda unazës

Bashkia e Tiranës vijon punën për përzgjedhjen e administratorëve të pallateve. Aktualisht proçesi është mbyllur brenda unazës së qytetit, janë licensuar 100 administratorë pallatesh dhe 200 të tjerë janë në proçes. Drejtori i njësisve administrative, Admir Abrija, tha se ndeshet

No Pic available
  • 2017-04-29

Ja lista e kandidatëve e partisë Sfida për Shqipërinë

“Sfida për Shqipërinë” subjekti politik i themeluar nga Gjergji Bojaxhi dorëzoi sot në KQZ listën e kandidatëve për deputetë të zgjedhjeve të dekretuara nga presidenti për tu mbajtur  më 18 qershor 2017. Bojaxhi thotë se për herë të parë, kandidatët e një partie