Rezultate te kerkimit per termin: +Admirim +Shehu

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.001 / keyword[0] admirim / docs[0] 1106 / hits[0] 1242 / keyword[1] shehu / docs[1] 8580 / hits[1] 18150 /
Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

Viti 1973: Si u survejuan pesë shkrimtarët e Kosovës në Shqipëri?
  • 2014-07-31

Viti 1973: Si u survejuan pesë shkrimtarët e Kosovës në Shqipëri?

Çfarë zbulon relacioni 25 faqësh i hartuar nga shoqëruesit Odhise Grillo dhe Hamit Boriçi, për udhëtimin 12 ditor të shkrimtarëve Vehbi Kikaj, Maksut Shehu, Rifat Kukaj, Qamil Batalli dhe Agim Deva. Çdo të thoshte të ishe turist n&eum

Dali Lika, emërgdhenduri në hidrocentrale
  • 2014-06-19

Dali Lika, emërgdhenduri në hidrocentrale

Nga Qazim Shehu Gjithnjë më ka rastësisë të udhëtoj nga Vau i Dejës për në Fierzë, përmes kësaj bote ujore rrethuar nga male të lartë me peizazhe mahnitëse, dhe, vetiu, njeriu e ndjen veten të përhumbur nga ai refleks epik i ujit, nga kthesat e papritura të terrenit, nga gjithë ai

LISTA/ ILDKPKI: Ja lista e ish- zyrtarëve që nuk deklaruan pasurinë (mes tyre edhe Greta Koçi)
  • 2014-05-02

LISTA/ ILDKPKI: Ja lista e ish- zyrtarëve që nuk deklaruan pasurinë (mes tyre edhe Greta Koçi)

ILDKPKI njofton se shumë subjekte, pas largimit nga funksioni, nuk kanë bërë deklarimin e pasurisë në përputhje me ligjin, duke paralajmëruar se afati përfundimtar për ta është 10 maj 2014. Në të kundërt, ILDKPI bëri të ditur se  do të ketë sanksione me gjobë dhe ndjekje p

LISTA/ ILDKPKI: Ja ish- zyrtarët që nuk deklaruan pasurinë (mes tyre edhe Greta Koçi)
  • 2014-05-02

LISTA/ ILDKPKI: Ja ish- zyrtarët që nuk deklaruan pasurinë (mes tyre edhe Greta Koçi)

ILDKPKI njofton se shumë zyrtarë, pas largimit nga funksioni, nuk kanë bërë deklarimin e pasurisë në përputhje me ligjin, duke paralajmëruar se afati përfundimtar për ta është 10 maj 2014. Në të kundërt, ILDKPI bëri të ditur se  do të ketë sanksione me gjobë dhe ndjekje p

No Pic available
  • 2014-04-20

Zgjedhjet në PD, 21 kryetarë degësh nuk do të rikandidojnë

TIRANE-Demokratët kanë hyrë në fazën e dytë të zgjedhjeve të brendshme, përmes së cilës do të zgjedhin drejtuesit e rinj lokalë dhe njëherësh do të bëjnë dhe analizën e shkaqeve të humbjes së 23

No Pic available
  • 2014-04-20

Zgjedhjet në PD, 21 kryetarë degësh nuk do të rikandidojnë

TIRANE-Demokratët kanë hyrë në fazën e dytë të zgjedhjeve të brendshme, përmes së cilës do të zgjedhin drejtuesit e rinj lokalë dhe njëherësh do të bëjnë dhe analizën e shkaqeve të humbjes së 23 qershorit 2013. Por përmes këtyre zgjedhjeve priten largime të shumta për shkak