Rezultate te kerkimit per termin: +Adoleshentt

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.555Z

Pezullohet marrja e vaksinës për gripin e derrave

Finland Mjekt dyshojn pr nj lidhje me simptomat e narkoklepsis Instituti kombtar finlandez i shndetsis ka propozuar ndalimin e vaksinimeve t popullsis pr gripin AH1N1, i ashtuquajturi gripi i derrit pr shkak t dyshimit se ai ka lidhje me rritjen e narkoklepsis te fmijt dhe adoleshentt. Rastet me na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Shoqërohet një grup narkomanësh, u kap pranë ambasadës amerikane

Tiran Policia tha se ata u proceduan n gjendje t lir pr mbajtje lndsh narkotike Nj grup t rinjsh sht shoqruar dje n polici, pasi jan kapur duke konsumuar lnd narkotike. Katr persona, afrsisht 20-vjear jan pikasur nga policia n afrsi t ambasads amerikane te Rruga e Elbasanit. Ata jan vn re nga patru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Sherr me thika në Tiranë, plagosen tre adoleshentë

Hetimet Nj tjetr sherr mes t rinjsh ka ndodhur mbrm n Tiran, ku kan mbetur t plagosur me thika tre t rinj. Ngjarja ndodhi n ambientet e nj lokali t rruga “Don Bosko”, kur dy grupe adoleshentsh u zun mes tyre pr shkaqe banale. Gjat sherrit, personat kan nxjerr thikat dhe nga kjo jan plag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Parafabrikati Big Brother

U dha vendimi. Tre muaj burgim pr 14 pjesmarrs t bands Big Brother. Burgosja e tyre u caktua n burgun me pes yje t siguris s lart n Lundr. Dnimi do t ekzekutohet n kt biruc prej m shum s nj mij metrash katror dhe do t jen nn vzhgim t rrept t kamerave nga jo m shum se miliona vet. Pas eksperiencs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Mnyrat e trajtimit t problemeve t saj brenda familjes

'krkojn adoleshentt dhe mnyrat e sjelljes s prindit (pjesa II) 1. Adoleshentt zhvillojn nj fjalor t tyre dhe kan rregullat dhe kodet e tyre t sjelljes. Adoleshenca sht mosha kur personi tregon sjellje t ndryshme n familje dhe n shoqri. Adoleshenti, n prgjithsi nuk prdor asnjher fjalorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.670Z

Gjashtë artistë dhe një ekspozitë

Vlor elet ekspozita “Kush ka frik nga e kuqja, e verdha dhe jeshilja” Jan t gjasht artist shqiptar, t cilt thuajse e kan gjetur veten edhe prtej kufijve t vendit. Prej disa kohsh i jan kthyer Shqipris, me nj ekspozit t prbashkt n galerin “Promenade” n Vlor. Ata jan Anri Sala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.258Z

Sfidat e çmendura, kur njerëzit luajnë me vdekjen

Nga dhimbja pr konkurrentin rus q humbi jetn n botrorin e sauns, te katr adoleshentt q vdiqn teksa hidheshin nga ballkoni n pishin. Sportet e mendura, q kan si mim vdekjen Ka shum mnyra pr t vdekur, por kt ver jan shpikur edhe disa t reja: brenda nj saune 110 grad, teksa merr pjes n kampionatin bot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama