Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano

Total: 2517
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.434Z

Adriano në Romë

Adriano do të jetë sulmues i ri i Romës për sezonin e ardhshëm. Sulmuesi brazilian ka arritur marrëveshje trevjeçare me klubin italian dhe do të rikthehet në Itali, pas largimit nga Inter më 2009. Drejtori sportiv i Romës, Daniele Prade, dhe menaxheri i Adrianos, Gilmar Rinaldi, kanë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.303Z

Adriano serisht problematik

Adriano i rikthehet zakonit te vjeter. Ka kaluar nje tjeter nate ne diskoteke. Pas debatit me Murinjon, braziliani e ka nisur ndeshjen nga stoli. Te shtunen ne mbremje Adriano nuk ishte ne gjendje te mire shendetesore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.765Z

Adriano si Ronaldo

Nga Express më 20 gusht 2011 në ora 17:15 Sulmuesi i Corinthiansit Adriano ka thënë se synon të përcjell hapat e bashkëkombësit të tij legjendar Ronaldo me klubin brazilian. Më herët këtë vit, Adriano nënshkroi kontratë njëvjeçare me Corinthiansin pas largimit nga klubi italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.954Z

Adriano firmos per Flamengon

Ne vitin 2009 "Perandori" do te rikthehet ne Brazil. Pas kthimit te Ronaldos ne vendlindje, Brazil, me konkretisht me klubin e Korinthias, vjen edhe pergjigja e nje tjeter braziliani: Adriano ne fund te ketij viti do te firmose per Flamengon. Ai do te udhetoje drejt Rio de Zhanieros me 21 dhjetor. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.249Z

Adriano gjen buzëqeshjen

Adriano është kthyer. Në Brazil janë të sigurt për këtë: goditje dënimi të ekzekutuar fuqishëm, si ato në kohët e arta tek Interi. Sulmuesi po përgatitet për të debutuar të enjten me San Paolon dhe trajneri i skuadrës, Murisi Ramalnjo, ka thënë: "Çdo goditje dënimi ka qenë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.523Z

Adriano-Inter: zyrtarizohet divorci

Nëpërmjet një deklarate në adresën zyrtare të saj, Interi komunikoi divorcin me sulmuesin brazilian Adriano. "F.C. Internazionale deklaron se kontrata e punës sportive me sulmuesin Adriano Leite Ribeiro është prishur konsensualisht duke nisur nga 1 prill i vitit 2009. Sot në mëngjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.972Z

Adriano zgjedh Rion

Sulmuesi i Flamengos, Adriano nuk do të largohet nga Brazili për t’u kthyer në Evropë, pasi preferon t’i qëndrojë besnik klubit të tij dhe familjes në Rio de Janeiro. Ylli brazilian është ringjallur në Flamengo pas largimit nga Inter sezonin e kaluar dhe nuk ka ndërmend të braktis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama