Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik +Lapaj

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.972Z

Aleanca KuqeZi proteston para Ministrisë së Arsimit për skandalin e diplomave: Të dorëhiqet Tafaj

Share Aleanca KuqeZi zhvilloi mesditën e të premtes një protestë me aktivistët e saj përpara Ministrisë së Arsimit duke reaguar për nivelin kritik të universiteteve private pas skandalit të bërë publik nga mediat vendase dhe ato italiane. Ne jemi sot këtu përpara Ministrisë së Ars

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.151Z

Përfaqësues i shoqërisë civile letër të hapur ministrit Xhafaj: Jeni po kaq djallëzor, sa një mendje kriminale

Pedagogu dhe aktivisti i njohur i shoqërisë civile Erion Kristo i shkruan një letër të hapur ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, pas prangosjes së avokatit Adriatik Lapaj, i cili ishte pjesëmarrës në protestën e zhvilluar para  Kuvendit nga punonjësit e by-pass-it të Fierit dhe Vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.970Z

Diploma e djalit të Umberto Rossi-t, AK: Të dorëhiqet Tafaj

TIRANE-Pas lajmit se djali i një politikani italian është diplomuar në mënyrë të dyshimtë në një universitet shqiptar, përfaqësues dhe mbështetës të Aleanca Kuq e Zi protestuan sot para Ministrisë së Arsimit. Sipas AK, Ministria e Arsimit është kthyer në një vend krimi dhe se My

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.045Z

Diploma e djalit të Umberto Bossi-t, AK: Të dorëhiqet Tafaj

TIRANE-Pas lajmit se djali i një politikani italian është diplomuar në mënyrë të dyshimtë në një universitet shqiptar, përfaqësues dhe mbështetës të Aleanca Kuq e Zi protestuan sot para Ministrisë së Arsimit. Sipas AK, Ministria e Arsimit është kthyer në një vend krimi dhe se My

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.044Z

Skandali me diplomat, AK: Tafaj të japë dorëheqjen

“Ne jemi sot këtu përpara ministrisë së arsimit për t’i dhënë shkarkimin e merituar Z.Myqerem Tafaj, nëse ai bën rezistencë ne do të nisim revoltat për dinjitet në të gjitha fakultetet e vendit deri në mosbindje studentore”, u shpreh kryetari i Aleancës Rinore KuqeZi Adriatik L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.181Z

Tiranë, AK: Në “Qytet Studenti”korrupsion me fondet qeveritare

TIRANE - TIRANE - Të rinjtë kuqezi u mblodhën mëngjesin e sotëm në ambientet e Qytetit Studenti për të demaskuar - siç thanë ata - korrupsionin galopant që bëhet në këtë zonë me fondet qeveritare. Sipas Sekretarit p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.003Z

Themelohet “Aleanca Rinore Kuq e Zi”, Spahiu: Të thyejmë barrierat

TIRANE - Themelohet “Aleanca Rinore Kuq e Zi”, pjesë e strukturës së “Aleancës Kuq e Zi”. Në ceremoninë e organizuar në sallën “Black Box” të Akademisë së Arteve morën pjesë përfaqësues nga të gjitha trevat shqiptare. Mësohet se drejtuesi i komand

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama