Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik +Llalln

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] adriatik / docs[0] 9738 / hits[0] 14144 / keyword[1] llalln / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Kuvendi miraton kryetarin e ILDKP

Kuvendi ka miratuar sot me shumic votash Adriatik Llalln, si kryetar t ri t Inspektoratit t Lart t Kontrollit dhe Deklarimit t Pasurive (ILDKP). Me nj shumic prej 91 votash, Llalla ka zvendsuar Fatmira Laskajn, e cila u largua nga ky post m 10 Korrik 2008, pr shkak t mbarimit t mandati. Llalla,

No Pic available
  • 2008-11-01

Topi dekreton Llalln

Presidenti i Republiks, Bamir Topi ka pritur sot n nj takim n Pallatin e Brigadave me kryetarin e ri t Inspektoratit t Lart t Deklarimit dhe Kontrollit t Pasurive, Adriatik Llalla. Topi vlersoi n kt takim punn dhe rezultatet e arritura nga ky Inspektorat nn drejtimin e znj. Laskaj dhe trajtoi me dy