Rezultate te kerkimit per termin: +Adriatik +Llalla

Total: 2842
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.326Z

Të arrestohet Adriatik Llalla

Deklarata e Prokurorisë, se është duke hetuar për për lidhjet e mundshme të biznesmenëve dhe politikanëve shqiptarë me skandalin e Panama Papers, ka bërë që Dritan Hila të shpërthejë ndaj kryeprokurorit Adriatik Llalla. Sipas tij, Llalla në fakt duket të futet në burg për vete,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.952Z

Adriatik Llalla Lufte korrupsionit

E hene 17 Dhjetor 2012 2051 Adriatik Llalla Lufte korrupsionitLufta kunder korrupsionit eshte prioriteti i prokurorise shqiptare. Deklarata eshte bere nga kreu i ri i prokurorise se pergjithshme Adriatik Llalla gjate nje interviste per Zerin e Amerikes i cili nder te tjera tha se cdo rast korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.635Z

Adriatik Llalla drejt largimit si kryeprokuror

Adriatik Llalla pritet që të mos jetë edhe për shumë kohë në krye të Prokurorisë së Përgjithshme. Atij do t’i ndërpritet mandati sapo të hyjë në fuqi paketa kushtetuese për reformën në drejtësi. Kjo është bërë e ditur nga kreu i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafa. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.982Z

Adriatik Llalla Kryeprokuror

Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka dekretuar zotin Adriatik Llalla në postin e Prokurorit të Përgjithshëm të Republikës. Ne relacionin shoqerues te dekretit presidenti Nishani ka vleresuar eksperiencen e gjate te zotit Llalla ne strukturat e prokuroris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.639Z

Adriatik Llalla ne Top Story

Viti 2013 është një vit i rëndësishëm politik, për shkak të zgjedhjeve dhe ashtu siç mund të parashikohej, palët e ndryshme politike kanë nisur akuzat dhe kundërakuzat për afera korruptive dhe konflikt interesash. Gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.989Z

Adriatik Llalla: Sfidë e përgjegjësi

TIRANE- Sfide dhe pergjegjesi e ka quajtur kandidati per kryeprokuror te vendit, Adriatik Llalla detyren per te cilen eshte dekretuar nga presidenti i vendit. Në një prononcim për mediat Llalla shprehet se do të vijojë në krye të ILDKP-së deri në momentin që dekreti i sotëm i presidentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.801Z

Pas sulmit ndaj ambasadorit Lu, zhduket kryeprokurori Adriatik Llalla

Nga Bledi Mane   Pas perplasjes me kryediplomatin amerikan te Tiranes, kryeprokurori shqiptar Llalla eshte gjendur ne nje vale zemerimi mbarepopullor ne vendin e tij. Diten e shtune, Adriatiku eshte larguar me emergjence jashte vendit nepermjet aeroportit te Rinasit. Shtetasi Adriatik Llall

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama